ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Прибирала лісосмугу і зможе безкоштовно навчатися у вузі — історія школярки з Волині

Велика Епоха

Протягом багатьох років школярка з Волині очищала лісосмугу від сміття, яке лишали інші, збираючи його у мішки. За свою ініціативу дівчина отримала можливість безкоштовно навчатися в місцевому вузі.

#img_center_nostream#Яна Воробей — восьмикласниця навчально-виховного комплексу «Школа №11-ліцей» з міста Ковеля Волинської області. Деякий час назад вона вирішила самостійно прибрати лісосмугу, де часто відпочивала з родиною, розповідається в сюжеті «Телевізійний Центр Ковель».

«Коли плануємо з батьками відпочити в лісі, я приходжу за день і прибираю, але вже на наступний день тут знову насмічено. Особливо брудно після літніх канікул. Куди не підеш — скрізь сміття. Прогулюєшся лісосмугою, і завжди біля альтанок і просто під ногами валяється усілякий мотлох», — нарікає Яна Воробей.

Громадський активіст Сергій Панасюк помітив роботу дівчини, приєднався до прибирання лісосмуги і розмістив на своїй сторінці у «Фейсбук» фото. Як кажуть активісти екологічного фронту, саме такі маленькі справи і призводять до великих змін у країні.

#img_center_nostream#На восьмикласницю звернули увагу в Академії рекреаційних технологій і права. Ректор вузу Андрій Сітовській вручив Яні Воробей сертифікат із гарантією 100% знижки на навчання за спеціальністю «Туризм»:

«Ми будемо популяризувати здоровий спосіб життя і намагаємося шукати талановиту, перспективну молодь, яка займає активну громадянську позицію. Таким абітурієнтам пропонуємо знижки, аж до безкоштовного навчання», — каже ректор академії.

Яна Воробей пообіцяла подумати над цією пропозицією Андрія Сітовського: «Я хотіла стати психологом, але тепер з'явилася нова можливість».