• Поїздки на електромобілі більше не будуть витратними: український стартап Go To-U

  • Майя Вєточкіна | Велика Епоха
    Вівторок, 31 жовтня 2017 року

Екостартап із України Go To-U, який перетворює труднощі подорожі на електромобілі на привілей, став одним із кращих у міжнародному конкурсі чистих технологій ClimateLaunchpad. Тепер команда зможе удосконалити свій продукт в акселераторі.

Бізнес-ідея від Go To-U полягає в тому, щоб зробити поїздки на електрокарі менш складними. Зокрема мова йде про зарядку машин, розповідає Voanews.

Go To-U створила онлайн-платформу, яка об'єднує екологічно відповідальні бізнеси. Вони пропонують послуги підзарядки електромобілів своїм клієнтам і тим, хто може ними стати.

Go To-U: як все влаштовано

Через спеціальний додаток на смартфоні господар електрокара бронює зарядну станцію на певний час. Станція включається тільки в цей час і для цієї людини. Таким чином водій впевнений, що на момент його прибуття підзарядка буде вільна і йому не доведеться чекати.

Поки клієнт користується послугами компанії, де заряджається його автомобіль, послуги безкоштовні, а вартість зарядки спонсорує сам заклад.

Go To-U привертає до мережі різні компанії (ресторани, банки, лікарні, готелі, кінотеатри тощо), заохочуючи їх встановлювати зарядні пристрої.

Мережа зарядних станцій Go To-U розвинена в Україні та за кордоном — в Польщі, Австрії, Таїланді, Казахстані і Грузії.

Зараз платформа пропонує зарядки, які дозволяють повністю зарядити транспортний засіб. Однак найчастіше водії електромобілів потребують лише дозарядження.

«Витрати бізнесу на таку послугу дуже малі. Їх можна порівняти з чашкою хорошої кави. Зате лояльний постійний клієнт є безцінним для компанії», — кажуть розробники Go To-U.

Партнери Go To-U надають користувачам платформи додаткові знижки і бонуси, сприяючи збільшенню кількості електромобілів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...