ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Apple запускає освітню онлайн-платформу Woz U

Велика Епоха

Співзасновник Apple Стів Возняк оголосив про запуск освітньої онлайн-платформи Woz U. Її мета — прискорений пошук охочих навчатися та підготовка розробників і технічних фахівців для нового покоління компаній і стартапів.

#img_center_nostream#Стів Возняк, співзасновник однієї з найвідоміших компаній світу, розвиватиме освітні ініціативи, розповідає Аppleinsider.

Одна з перших ідей — створення цифрової платформи Woz U, яка зможе вплинути на якісну сторону комунікацій і освіти та підготувати викладачів, що відповідають реаліям XXI століття.

Woz U допоможе подолати проблеми пошуку та працевлаштування кадрів у сфері технологічних індустрій на ринку США в 30 містах. Але з часом до цієї платформи підключаться й інші країни світу, де з'являться освітні кампуси для студентів.

#img_center_nostream#За словами творців Woz U, мета цього проекту — допомогти новим людям «включитися» в технологічні індустрії, не витрачаючи на це роки і не вганяючи себе і свою родину в довгострокові борги.

Платформа Woz U продемонструє, що приєднання до IT і до наукомістких і технологічних індустрій доступне кожному.

Всі програми на платформі охоплюють новітні технології та навички, необхідні для технічних працівників. У Woz U є мобільний додаток для підбору індустрій і сфер діяльності, які більше підходять студентам. Зараз платформа навчає фахівців технічної підтримки та розробників, а в найближчому майбутньому додадуть навчання на фахівців для роботи з даними, розробників мобільних додатків та фахівців з кібербезпеки.

Woz U буде інкорпороване в різні формати співпраці з компаніями, стартапами і програмами підтримки молодих працівників. Передбачено і запуск акселераційної програми для талановитих студентів.