• Google розробить для киян зручні смарт-сервіси

  • Діна Матвиєнко | Велика Епоха
    Четвер, 26 жовтня 2017 року

Міська адміністрація столиці оголосила про розробку сервісів, які допоможуть киянам отримувати необхідну інформацію про всі муніципальні установи, комунальні підприємства та всі міські заходи. Для цього КМДА співпрацюватиме з Google.

Як пояснив мер Києва Віталій Кличко, мета цієї співпраці — створити загальнодоступні безкоштовні сервіси Google, які будуть надавати інформацію про послуги та діяльність усіх комунальних підприємств і муніципальних установ.

Зокрема, на онлайн-мапу нанесуть 3500 столичних об'єктів із вичерпною інформацією про графік роботи, контакти керівництва та співробітників і нададуть мультимедійні матеріали цих установ.

Спільно з Google також планується розробити систему, яка дозволить кожному киянину або гостю столиці бути в курсі цікавих районних і загальноміських заходів. За допомогою навігації можна буде автоматично будувати найкоротші маршрути до найближчого місця проведення заходів. При цьому будуть враховані пробки на дорогах, ремонти або комунальні аварії.

У майбутніх планах співпраці — створення системи, яка зможе підлаштуватися під запити конкретного користувача та підбирати локації і типи подій у залежності від уподобань конкретного жителя Києва. Розміщені об'єкти і заходи можна буде легко знайти за допомогою голосового пошуку на смартфоні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...