ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Google розробить для киян зручні смарт-сервіси

Велика Епоха

Міська адміністрація столиці оголосила про розробку сервісів, які допоможуть киянам отримувати необхідну інформацію про всі муніципальні установи, комунальні підприємства та всі міські заходи. Для цього КМДА співпрацюватиме з Google.

#img_center_nostream#Як пояснив мер Києва Віталій Кличко, мета цієї співпраці — створити загальнодоступні безкоштовні сервіси Google, які будуть надавати інформацію про послуги та діяльність усіх комунальних підприємств і муніципальних установ.

Зокрема, на онлайн-мапу нанесуть 3500 столичних об'єктів із вичерпною інформацією про графік роботи, контакти керівництва та співробітників і нададуть мультимедійні матеріали цих установ.

Спільно з Google також планується розробити систему, яка дозволить кожному киянину або гостю столиці бути в курсі цікавих районних і загальноміських заходів. За допомогою навігації можна буде автоматично будувати найкоротші маршрути до найближчого місця проведення заходів. При цьому будуть враховані пробки на дорогах, ремонти або комунальні аварії.

У майбутніх планах співпраці — створення системи, яка зможе підлаштуватися під запити конкретного користувача та підбирати локації і типи подій у залежності від уподобань конкретного жителя Києва. Розміщені об'єкти і заходи можна буде легко знайти за допомогою голосового пошуку на смартфоні.