ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Чому екосумки — найкраща альтернатива для сучасної господині

Велика Епоха

Багаторазові сумки, що звуться також екосумками, — поступово входять у наш побут, але як і раніше є люди, які сумніваються в доцільності їхнього використання. Чому багаторазові сумки краще підходять для споживачів та корисніші для довкілля?

#img_center_nostream#Більшість із нас чула про масштабні екологічні проблеми, що стоять перед нами — глобальне потепління, знеліснення, збільшення забруднення. І хоча найлегше думати, що ці проблеми занадто глобальні для нас і ми не можемо вплинути на ситуацію, але насправді це не так.

Дійсність в тому, що кожне наше навіть найменше рішення відбивається на навколишньому світі. І все починається із щоденного вибору навіть таких простих речей, як сумки. Скажімо, пластиковий пакет або екосумка? Давайте з цього і почнемо.

Як говорить Джефф Бріджес у відео вище:

«Пластик — це речовина, яку земля не може переварити. І кожен шматочок пластмаси, який колись був створений, все ще існує... Відмовившись від одноразового пластику, ви зможете поліпшити здоров'я довкілля та океану навколо нас, у тому числі здоров'я людини і здоров'я тварин».

#img_center_nostream#На відміну від пластику, багаторазові сумки із тканини довговічні і дуже практичні. Існують різні типи екосумок, придатних для того чи іншого застосування. Ось кілька варіантів багаторазових пакетів і сумок, які можна знайти у продажу в інтернеті:

Невеликі пакети для закусок — підходять для разових порцій їжі, які можна взяти із собою в дорогу. Це альтернатива поліетиленовим zip-пакетам. Крім використання для їжі, ці пакети підійдуть для зберігання маленьких предметів, таких як мобільні телефони, невеликі камери, туалетні приналежності, косметика, ручки, олівці, предмети для подорожей і т. д.

Багаторазові сендвіч-сумки — вони мають квадратну форму й ідеально підходять для бутербродів, булочок і великих предметів. Як і пакети першого типу, вони можуть використовуватися в різних ситуаціях у побуті.

Сендвіч-пакети та пакети для закусок зазвичай виготовлені зовні із чистої бавовни, а всередині просякнуті вологостійкою речовиною. Це спрощує їх миття.

Багаторазові пакети для бакалії — ці сумки виготовляються у варіантах різних кольорів і розмірів. Вони досить міцні, мають посилені ручки і дно, в них можна переносити важкі товари і продукти.

Багаторазові пакети для зберігання — вони призначені як для покупок, так і для зберігання продуктів. Являють собою легкі мішечки, що дозволяє продуктам «дихати» і довго зберігатися. Ці сумки виготовляють із поліефіру. Хоча це синтетичний матеріал, він все ж кращий для використання, ніж одноразові пластикові альтернативи.

#img_center_nostream#Багаторазові сумки можна мити у верхній стійці посудомийної машини, у пральній машині або просто протирати вологою губкою. Сушити їх можна як природним чином на повітрі, так і в сушарці.

Чому багаторазові сумки — це чудовий вибір

Економія грошей

Після переходу на багаторазові сумки вам більше не доведеться постійно купувати пакети для товарів і продуктів. Екосумки мають більший термін служби і повільно зношуються.

Екологічно чисті

Як показано у відео вище, люди використовують величезну кількість пластику в рік. Щоб зменшити побутові відходи, почніть із того, щоб відмовитися від пластикових пакетів.

Простота чищення

Всі багаторазові сумки дуже просто чистити. Немає необхідності турбуватися про те, що варення, мед або крихти потрапляють у куточки. Просто покладіть потім сумку в пральну або посудомийну машину.

Стильний предмет

#img_center_nostream#Багаторазові сумки можуть бути дуже яскравими і незвичайними. Ви можете вибрати із сотень кольорів, візерунків і малюнків той, що вам до смаку. Особливо вони подобаються дітям. Хоча екосумки чудово підходять для обідів, пікніків і закусок, в них можна також зберігати практично все: маленькі іграшки, ювелірні прикраси, блокноти, ручки, смартфони, чайні пакетики і вологі серветки...

Екосумки дуже популярні серед спортсменів і всіх, хто веде здоровий спосіб життя.

Тепер ви знаєте, чому багаторазові сумки краще підходять для вас і для довкілля. Зробіть перший крок і почніть замінювати одноразові пластикові пакети на екосумки багаторазового використання. Беріть їх із собою щоразу, коли йдете за покупками, і привчайте до цього дітей. Поставтеся до цього питання свідомо, і це швидко стане звичкою.

За матеріалами: Natural mavens.