• Від етикетки до пробки: у Франції створили пляшку VeganBottle, що 100% розкладається

  • Майя Вєточкіна | Велика Епоха
    Середа, 15 листопада 2017 року

Французька пакувальна компанія Lyspackaging знайшла спосіб виробництва пляшок із біопластику, повністю біорозкладного та придатного для повторного використання. Біопляшки, які так само зручні у використанні, як і звичайні, і допоможуть зменшити забруднення пластиком довкілля.

Мільйони тонн пластику, який вже зараз забруднює океани та інші екосистеми, зазвичай переробляється усього 2 або 3 рази, перш ніж його остаточно викидають у сміття. Тільки у Франції 45% відсотків традиційних пластикових пляшок на основі нафти не переробляються взагалі.

Провідний виробник пляшок Lyspackaging у Франції розробив стійку альтернативу — VeganBottle. Для виробництва пляшок із заводського біорозкладного і придатного для повторного використання біопластику в цьому методі використовують органічні відходи і запатентований метод вилучення цукру з цукрової тростини.

VeganBottles виготовлені з біопластику — нового матеріалу, дуже схожого на пластмасу, яку отримують з нафти, але він повністю біорозкладний. Всі компоненти пляшки, включаючи кришку і етикетку, компостуємі та можуть розкластися у довкіллі приблизно за 90 днів. VeganBottles також придатні для повторного використання, тому їх можна використовувати знову і знову в різних формах стійкою упаковки.

Пластмаси є всюдисущими забруднювачами, тому інновації на всіх етапах виробництва і споживання необхідні для створення значного скорочення глобальних відходів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...