ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Створено «пральну машину», яку можна носити завжди з собою, — Sonic Soak

Велика Епоха

Американська технологічна компанія створила портативну ультразвукову систему очищення Sonic Soak, яка може очищати все за допомогою дуже невеликої кількості води. Sonic Soak поміщається в кишені, її можна брати з собою в подорожі, а за ефективністю вона в рази економніше стандартної пральної машини.

Гігієна та економія енергії є одними з найбільших глобальних проблем у світі, що розвивається. Шукати нові способи очищення змушує брак чистої води.

Рішенням цієї проблеми може стати Sonic Soak — портативна ультразвукова система очищення. Її можна використовувати для очищення всього — від фруктів і овочів до одягу і навіть прикрас. Під час робити пристрій генерує ультразвукові хвилі, які створюють бульбашки, що руйнують бруд.

Завдяки складній технології тиск бульбашок достатній для знищення бактерій, і це спричиняє дуже глибоке очищення. У цьому процесі людське вухо не може виявити ніякого звуку, а цикл займає менш як годину.

Sonic Soak використовує тільки 10% енергії і менш як 2% від кількості води, що вимагається для стандартної пральної машини. Пристрій зроблено з антибактеріальної нержавіючої сталі і він досить малий — його можна покласти до кишені, тому він ідеально підходить для мандрівників або у випадках, коли просто потрібно позбутися плями в надзвичайній ситуації.

Для пошуку фінансування своєї ідеї Sonic Soak з'явився на краудфандінговій платформі Indiegogo. Ця кампанія перевершила очікування і зібрала понад $500 тис., що значно перевищило очікувані $10 тис., необхідні для поставки товару на ринок. Тепер пристрій Sonic Soak вже надійшов у виробництво, і його замовники зможуть отримати знижку на пристрій в обмежений період часу.