ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Платформа UAIQ збирає кошти на освітні проекти школярів і студентів

Велика Епоха

В Україні стартував проект зі збору коштів на освітні проекти школярів і студентів. Платформа UAIQ буде збирати кошти у тих випадках, коли держава не може забезпечити фінансування.

#img_center_nostream#Платформу для збору коштів на освітні проекти запустили Віктор Сдобніков, Віталій Гончарук та Дмитро Мішкін.

На UAIQ збиратимуть внески на освітні STEM-проекти школярів і студентів з фізики, математики та інформатики від успішних українців, які проживають за кордоном, повідомляє «Хмарочос».

«Ідея проекту UAIQ виникла просто — серед наших знайомих у США і Канаді зібралася критична кількість людей (успішних емігрантів, випускників технічних факультетів), які хотіли б спонсорувати освітні проекти для школярів і студентів в Україні», — говорить Віталій Гончарук.

Платформа допомагає вирішити дві проблеми: вона дає гарантію, що гроші, виділені на проекти, не будуть вкрадені, і спрощує процес передачі коштів.

У тестовому режимі цей ресурс запрацював у серпні-вересні і показав успішні результати: зібрали кошти на два проекти — хакатон, присвячений тематиці комп'ютерного зору, і на поїздку на олімпіаду школярів Рішельєвського ліцею. Після цих проектів команда вирішила запустити проект публічно.