ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Замінити лампочку одним рухом: українці створили магнітні адаптери Magbulb

Велика Епоха

Команда українських розробників представила на Kickstarter свій винахід — магнітний адаптер для ламп Magbulb. З його допомогою лампочку в патрон можна буде вставити одним простим рухом, не вкручуючи.

#img_center_nostream#Magbulb — це пара магнітних адаптерів, один з яких знаходиться на патроні, інший — на лампі. Всі деталі виготовлені з високоякісних міцних сертифікованих матеріалів. Завдяки Magbulb лампочку більше не доведеться вкручувати в патрон, a досить буде просто піднести і вставити.

Як кажуть розробники, Magbulb — це найпростіший спосіб змінити лампочку, і це відмінне рішення для людей, яким не подобається витрачати час на рутину.

#img_center_nostream#Магнітні адаптери дозволяють змінювати лампочку в 10 разів швидше, і це, безсумнівно, набагато зручніше. Адже в більшості випадків під час звичайної заміни з вкручуванням потрібно використовувати обидві руки: однією вкручувати, другою — притримувати основу. Це не лише незручно, але й може бути небезпечно: наприклад, у випадку заміни лампи високо під стелею, на вершині триметрових сходів.

У минулому році було зареєстровано понад 200 тис. випадків, пов'язаних із падінням людей на сходах, у тому числі зі смертельними наслідками та серйозними травмами.

Щоб змінити лампу за допомогою Magbulb, досить однієї руки. Із цим завданням можуть впоратися навіть люди, які мають такі захворювання, як артрит.

Адаптери сумісні з усіма лампами і патронами E26/27. У продажу буде доступний ряд варіантів — від $42 за 3 комплекти до $1000 за 100 пар адаптерів. Виробляти адаптери будуть у Києві.

Спочатку кампанія мала на меті зібрати на Kickstarter $3 тис., але зараз на її рахунку більше $12 тис., а потрібна сума зібралася всього за пару годин.