Вівторок, Кві 20, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вчені створили коктейльний келих, який може змінювати смак будь-якого напою (ВІДЕО)

Четвер, 15 жовтня 2020 року

У Сінгапурі вчені створили високотехнологічний коктейльний келих, який може змінювати смак будь-якого напою за бажанням користувача. Програмований келих Vocktail здатний ввести в оману ваші почуття: пробуючи один і той же напій, ви зможете насолоджуватися цілим спектром смаків.

Фото: freepik.com
Для тих, кому набридли звичайні напої, команда дослідників із Національного університету Сінгапуру, очолювана Німешей Ранасінге (Nimesha Ranasinghe), розробила високотехнологічний келих для коктейлів Vocktail.

Він складається зі скла і спеціально спроектованої підставки, яка містить ароматичні картриджі і повітряні мікронасоси для отримання бажаного аромату. Для зміни кольору напою в Vocktail є світлодіоди, а два срібних електроди на краях скла здійснюють вплив на язик так, щоб користувач відчував солоні, гіркі або солодкі нотки смаку.

У Vocktail також є додаток, яке дозволяє користувачам повністю налаштовувати власні напої на власний смак.

Як кажуть розробники, Vocktail створений для того, щоб дозволити клієнтам розширювати свій спектр сенсорних відчуттів під час вживання напоїв.

У майбутньому команда також планує використовувати технологію Vocktail для створення віртуальної їдальні, дозволяючи людям у VR або доповненому просторі реальності потягувати віртуальні напої, відчуваючи справжні смак і аромат.

Vocktail обіцяє зробити VR не тільки більш реалістичною, але й допомогти людям, що сидять на дієті і непитущим, відчувати аромат і смак коктейлю, вживаючи тільки воду, і ділитися унікальними смаковими відчуттями один із одним на відстані.

Comments   

загрузка...