• Найкращі рослини для оздоровлення мікроклімату будинку — створено програму Plant Life Balance

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Неділя, 17 грудня 2017 року

Австралійська компанія випустила додаток Plant Life Balance для навчання людей тому, як підвищити якість повітря і створити здорову атмосферу за допомогою рослин. Використовуючи можливості доповненої реальності, Plant Life Balance підказує користувачам, як облаштувати свій будинок оптимальною кількістю рослин, що очищають повітря.

Розробки, що використовують переваги доповненої реальності, зараз користуються великою популярністю.

Австралійська компанія нещодавно випустила додаток Plant Life Balance, який дозволяє користувачам уявляти, як їхня кімната буде виглядати з різними комбінаціями видів і розташування рослин.

Додаток для віртуального озеленення є першим серед такого роду додатків. Споживачі спочатку оцінюють свій простір, а потім «додають» рослини, використовуючи різні доступні комбінації та аранжування.

Для розробки Plant Life Balance команда використовувала наукові дослідження з RMIT University і University of Melbourne і, переглянувши понад сто наукових статей, розрахувала plant life index. Цей індекс виведений на підставі дослідження методів, за допомогою яких рослини можуть поліпшити життя людей, зокрема за допомогою двох ключових показників — якості повітря та оздоровлення.

Скажімо, тільки одна рослина середнього розміру може підвищити якість повітря на 25%, тоді як 5 рослин можуть поліпшити розумове здоров'я на 60%.

Під час розрахунку індексу команда розглядала здатність різних рослин поглинати летючі органічні сполуки та інші специфічні речовини, такі як пил, пилок, сажа і дим, і враховувала те, як рослини можуть підвищити продуктивність роботи і скоригувати соціальну поведінку.

Додаток враховує цю інформацію і, в залежності від розміру кімнати, допомагає користувачам облаштувати простір, ретельно підібравши найбільш відповідні рослини з урахуванням їхніх розмірів і розташування.

Користувачі накладають зображення понад 90 рослин, доступні через базу даних програми, на фотографію своєї кімнати. Потім додаток оцінює результат і підказує, як поліпшити розташування рослин в кімнаті, а отже, і здоров'я власника.

Після того, як рослини було обрано, додаток складає список покупок для одного зі своїх акредитованих розплідників, де користувачі можуть придбати рослини і втілювати в життя ідею про власний зелений простір.

Plant Life Balance можна завантажити безкоштовно з App Store і Google Play.

Рослини здатні оздоровлювати не тільки простір житлових будинків, але і тренажерних залів: у Великобританії набувають популярності «зелені» тренажерні зали, які допомагають знову відчути зв'язок з природою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...