• 4 точки, які швидко знімають стрес і тривогу, — рефлексотерапія

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 листопада 2017 року

Один із найпростіших способів подолати стрес і занепокоєння в сучасному стрімкому світі — це застосовувати на практиці вчення про рефлексотерапію. Досить одного сеансу, щоб зняти стрес і злегка подрімати. Для цього не потрібна стороння допомога, а застосувати його можна будь-де та будь-коли.

Наше століття — століття стресу, нервових захворювань і постійної напруги. Люди будь-якого віку схильні страждати від них. Але не всі знають, що відбувається під час стресу і як в організмі спрацьовує захисна реакція.

Спочатку гормони стресу — адреналін і кортизол — наповнюють наші тіла. Підвищується частота серцевих скорочень і артеріальний тиск. Розум збуджується, організм стривожений і налаштований на боротьбу.

Коли тіло реагує на стрес, витрачається багато сил. У довгостроковій перспективі організм не може «відремонтувати» себе: нервова система розхитана, порушені процеси травлення і репродукції.

Чому рефлексотерапія допомагає від неспокою і стресу

Рефлексотерапія допомагає розслабитися і сприяє самовідновленню внутрішніх органів і організму в цілому, розповідає Stylecraze. Це альтернативна форма терапії, яка сягає своїм корінням у традиційну медицину Китаю.

Вона заснована на принципі того, що у нашої голови, рук, ніг, шлунка та інших частин і органів тіла є певні «рефлекторні» точки на шкірі. Ці точки пов'язані одна з одною і з різними частинами тіла через енергетичні шляхи. Натискаючи на рефлекторні точки, ми позитивно впливаємо на певні органи, що допомагає зняти стрес, тривогу і відновити оптимальні функції органів.

Рефлексотерапія стимулює мозок, гіпофіз, шишковидну залозу і наднирники. Вона не має побічних ефектів, а позитивний результат не змусить себе чекати!

Рефлексотерапія під час стресу — активні точки

Рефлекторна точка 1 — зап'ястя

Ця точка розташована на зап'ясті. Від підстави долоні відміряйте відстань, що дорівнює ширині двох нігтів великого пальця руки. На точку, де знаходяться 2 великі гілки вен, покладіть великий палець. Натискайте на неї, поки не відчуєте легкий біль. Помасажуйте точку, утримуючи натиск.

Виконайте те ж саме на протилежному зап'ясті.

Ви можете використовувати цю техніку щоразу, коли відчуваєте стрес. Вона заспокоює і розслабляє, одночасно знижуючи кров'яний тиск.

Рефлекторна точка 2 — долоні

Точка розташована нижче великого пальця, між середнім і вказівним, на м'якій області поруч із великим пальцем.

Акуратно натисніть великим пальцем однієї руки на цю точку. Повільно стискайте і випрямляйте пальці, утримуючи натиск. Повторюйте це не менше 10 разів, а потім повторіть на протилежній руці.

Ця точка збільшує енергію, стимулюючи наднирники і допомагає розслабитися.

Рефлекторна точка 3 — нігті

Помістіть один ніготь великого пальця на інший. Натисніть на ніготь в центрі і утримуйте натиск близько 30 секунд. Повторіть цю техніку із протилежним нігтем.

Це стимулює гіпофіз і ендокринні залози, допомагає підтримувати рівень гормонів на оптимальному рівні.

Рефлекторна точка 4 — ступні

Сядьте та покладіть одну ногу на іншу так, щоб було зручно працювати зі стопою. Робоча точка знаходиться на подушечці стопи, трохи вище арки стопи. Покладіть великий палець руки на основу, прямо в центр подушечки. Прикладайте силу, поки не відчуєте легкий біль. Трохи помасажуйте і повторіть те ж саме з іншою ногою.

Цей прийом зменшує емоційний стрес і допомагає заснути.

Більше цікавих статей дивіться в нашому розділі «Народна медицина».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...