ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Створено програму віртуальної примірочної Zeekit: замовлення одягу онлайн без ризику

Велика Епоха

Стартап з Ізраїлю Zeekit створив додаток, за допомогою якого можна приміряти будь-який предмет одягу. Віртуальна примірочна дозволяє покупцям точно бачити, як на них буде виглядати одяг, не купуючи його при цьому. Zeekit допоможе швидко визначитися з вибором і спростить процес замовлення речей онлайн з інтернет-магазину.

#img_center_nostream#Істотний недолік замовлення одягу онлайн полягає в тому, що ви не можете побачити, як те, що вам подобається, буде виглядати на вас. Тому просто доводиться купувати речі навмання і чекати доставки.

Якщо одяг не підходить або виглядає жахливо, тоді його можна повернути або поміняти на інший розмір. Але все це займає чимало часу і часом досить затратно.

Новий додаток від fashion tech стартапу Zeekit тепер може вирішити цю проблему. Він дозволяє користувачам побачити, як вони виглядають у будь-якому одязі без необхідності купувати його. Це може потенційно революціонізувати швейну промисловість, дозволяючи покупцям замовляти потрібний розмір і приміряти його перед покупкою.

#img_center_nostream#Різниця між технологією Zeekit та іншими віртуальними додатками-примірочними полягає в тому, що вона використовує реальні фото і мірки тіла клієнта.

Співзасновник Zeekit (що означає «хамелеон» на івриті) — колишній капітан ізраїльських ВПС Яел Візель (Yael Vizel), був натхненний технологією, яка використовується для перетворення ландшафтних 2D-зображень землі на 3D-зображення для літаків.

Додаток Zeekit використовує аналогічну технологію обробки зображень, щоб наносити пошарово зображення практично будь-якого предмета одягу на тіло користувача, беручи до уваги такі фактори, як розміри тіла, фігура і тип тканини.

Спочатку користувачі завантажують своє зображення в легкому верхньому одязі — шортах або маленькій сукні, а додаток знімає мірки.

#img_center_nostream#Зайшовши до інтернет-магазину, покупці натискають на кнопку Zeekit поруч з елементом і відразу ж бачать, як їхнє віртуальне зображення приміряє на себе одяг.

Додаток також дозволяє покупцям порівнювати речі різних роздрібних продавців у своїй віртуальній шафі, ділитися товарами з друзями і купувати одяг за посиланням у додатку.

Роздрібні продавці і бренди можуть легко додавати кнопку Zeekit в онлайн-магазини, щоб дати можливість покупцям приміряти весь каталог товарів.

Цього року Zeekit оголосила про свій запуск на Тижні моди в Нью-Йорку і зібрала $9 млн від інвесторів.

Нещодавно у США відкрилося перше у світі онлайн-ательє Frilly, яке дозволяє замовникам розробляти власний одяг.