• Одноразова поштова упаковка відходить у минуле: створено пакет-сумку LimeLoop

  • Понеділок, 23 липня 2018 року

Новий стартап зі США пропонує компаніям стійку модель доставки товарів із використанням багаторазової упаковки. Вона має вигляд пакета-сумки на блискавці та створена з перероблених матеріалів.

Багато хто усвідомлює, який згубний вплив чинить виробництво на навколишнє середовище, і шукає нові стійкі рішення. Наприклад, у США виробник джинсів використовує лазери для прискорення процесу обробки тканини та скорочення кількості хімічних відходів.

Новий стартап зі США став відповіддю на пошук інтернет-магазинами нових пакувальних рішень, які допомогли б зменшити кількість відходів. LimeLoop пропонує нову модель доставки, у якій використовується багаторазова упаковка.

Коли клієнт отримує замовлення, він просто розрізає кріплення безпеки, розстібає змійку та забирає товар. Щоб відправити упаковку назад, потрібно лише замінити поштову етикетку з адресою доставки, яка вставляється у зовнішню прозору кишеню. Потім клієнт поштою повертає упаковку компанії, і її можна знову використовувати для пересилки іншим клієнтам. За оцінками компанії, нову екоупаковку можна використовувати повторно до 2000 разів.

Розробники створили водонепроникні пакети-сумки, використовуючи перероблений вініл із рекламних щитів. Новий винахід є екологічно чистою альтернативою традиційній упаковці, яка зазвичай містить пластик або пінополістирол.

Компанія заявляє: «Замінивши традиційні способи доставки на рішення LimeLoop, протягом року ми збережемо мільярд дерев і 200 мільярдів галонів води».

Першими випробують дану упаковку в інтернет-магазині Toad & Co. Під час оформлення замовлення в інтернеті клієнти можуть вибрати варіант «повторного використання» і отримати свій товар у одному з пакетів LimeLoop.

LimeLoop починали роботу з інтернет-компаніями виробництва одягу, але в майбутньому планують співпрацювати з будь-якими онлайн-платформами, надаючи їм щомісячну або щорічну доставку багаторазової упаковки.

Читайте далі:

Біопластик із панцирів ракоподібних — альтернатива нерозкладаним упаковкам

Відвідувачі супермаркету в Англії протестують проти непотрібної упаковки: акція Plastic Attack!

Багаторазові капсули замість пакетів — у Чехії створили унікальну упаковку для продуктів MIWA

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...