• Система контролю і управління доступом - наша безпека

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Вівторок, 17 липня 2018 року

безпека

Безпека вважається ключовим фактором спокійного життя, особливо, в наш неспокійний час. У безпеці, навіть у власній квартирі себе складно почувати. Тому підвищеним попитом користуються системи контролю доступу різного рівня, за допомогою яких просто організувати доступ до об'єкта (квартири, будинку, офісної будівлі) колу обмежених осіб. Якщо система встановлюється в квартирі або котеджі, для всіх членів сім'ї, обраних друзів передбачаються спеціальні ключі доступу, або ж доступ організовується шляхом програмування панелі.

Ці системи допомагають не тільки підвищити рівень безпеки, вони також використовуються для таких цілей:

 • Контроль пересування і відвідування об'єкту співробітниками. За допомогою простої системи ви зможете легко визначити, о котрій співробітники приходять і йдуть з роботи;
 • Контроль за пересуванням службового автотранспорту;
 • Модернізація зовнішнього вигляду прохідноїсучасний роторний турнікет або трипод виглядає набагато презентабельніше вахтера. До того ж, такі системи набагато інформативніші та безпечніші;
 • Можливість інтегрувати інші системи безпеки (охоронну або пожежну сигналізацію).

Крім квартир і будинків, системи контролю активно застосовуються в бізнес центрах, офісах компаній, громадських організаціях, логістичних центрах і складах, платних стоянках і парковках.

Для приватних будинків, у більшості випадків встановлюють домофон із панеллю виклику, вбудованою відеокамерою, внутрішньою станцією (монітор, пам'ять, блок живлення).

Для промислових підприємств та офісів встановлюють системи контролю доступу автономні або мережеві. Автономні системи краще вибрати для невеликого підприємства з однією прохідною. Крім того, така система добре підходить для віддалених складів, оскільки для її роботи не потрібен комп'ютер, бо в систему можна інтегрувати будь-який зчитувач.

Мережеві системи затребувані на великих підприємствах, де потрібно вести точний збір даних. Вартість такої системи вища, проте її функціональність набагато ширша. Мережеві системи виправдані на підприємствах з прохідністю більше 1000 чоловік.

система контролю

Для повноцінної роботи, контролю відвідування співробітників і підвищеній безпеці, в системі повинні бути такі елементи:

 • Ключ доступу (картка, брелок, програмування панелі);
 • Пристрій, що зчитуєнього відбувається передача коду з ключа на контролер);
 • Контролер (аналізує код і пропускає людину або відмовляє у доступі;
 • Виконавчий пристрій (замок, що утримує двері).

Для об'єктів з підвищеними вимогами до безпеки (лікарня, дитячий садок, багатоквартирний будинок) краще вибирати замок електромеханічний — він автоматично відключиться при знятті напруги.

Існує багато компаній (саме тут підібраний повний список), де ви запросто підберете систему контролю доступу, технічні характеристики якої відповідатимуть вимогам вашого об'єкта. Консультанти завжди допоможуть визначитися з вибором, а техніки проведуть установку всіх компонентів системи і підключать охорону.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...