ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

З чого почати торгівлю на міжнародному ринку Форекс

Велика Епоха
З чого почати торгівлю на міжнародному ринку Форекс

Якщо Вам набридло просиджувати штани у задушливому офісі, рахувати гроші від зарплати до зарплати і на всьому економити, то варто задуматися про альтернативні способи заробітку за допомогою глобальної мережі Інтернет. В даний час багато я біржовою торгівлею, а деякі і реально заробляють на ній хороші гроші. У цій статті ми спробуємо розібратися в тому, як розпочати торгівлю з нуля абсолютно непідготовленій людині і при цьому не втратити свій депозит.

Для початку варто розібратися, що ж таке біржа. Біржою називається популярний торговий майданчик, на якому можна здійснювати операції з продажу та купівлі, на певних умовах, фінансових інструментів. Виходячи з вибору інструменту біржі бувають:

  • Валютними (різноманітна валюта);
  • Фондовими (цінні папери і акції світових компаній);
  • Товарними (товари, напівфабрикати, у тому числі нафта і газ, дорогоцінні і кольорові метали);
  • Похідних фінансових інструментів (ф'ючерси, опціони).

Після вибору торговельної площадки необхідно вибрати посередника для здійснення торгових угод, іншими словами - брокера. Брокерська компанія обирається враховуючи наступні основні характеристики: зручність співпраці, надійність і репутація.

Не варто спокушатися на спекуляції і пропозиції посередників з сумнівною репутацією, невиправданий ризик може коштувати втрати солідних сум.

Перед нестримним поривом бездумно здійснювати угоди необхідно ознайомитися зі свіжими новинними і аналітичними даними експертів, з поточною ситуацією на ринку, проаналізувати її і зробити прогноз руху обраного активу. Грамотне виставлення ордерів, відкриття і закриття позицій неможливе без відповідального підходу.

З чого почати торгівлю на міжнародному ринку Форекс

Отже, як розпочати торгівлю, вибравши торгову площадку і брокера? Існує кілька варіантів ведення торгів:

  • Самостійно. Для цього потрібно скачати торговий термінал MetaTrader4. Його можна встановити як і на персональний комп’ютер, так і на metatrader 4 mac. Потрібно враховувати, що найменш ризиковані операції допоможуть зберегти вже наявні кошти і поступово їх примножувати;
  • Довірче управління. Якщо Ви не впевнені в своїх силах, знаннях або не можете постійно приділяти час для відстеження мінливих умов ринку, то можливо стати інвестором, а не активним трейдером. Для цього потрібно обрати керуючого трейдера, який буде розпоряджатися вашим депозитом. За свої послуги, він буде брати невелику частину від прибутку;
  • Партнерські програми. Для цього Вам необхідно бути власником популярного фінансового сайту або вміти генерувати потік клієнтів для брокерів;
  • Навчання новачків. Якщо Ви уже заробляєте на угодах, пізнали всі нюанси біржової торгівлі і відчуваєте в собі сили стати вчителем для першопрохідців, то сміливо обирайте цей варіант. Онлайн або оффлайн семінари, курси та лекції допоможуть Вам передати накопичені знання і досвід отримання грошей, а також додатково заробити на цьому.

Можна зробити висновок, що численні ресурси в мережі Інтернет допоможуть Вам лише відповісти на часто згадуване питання: «Як почати торгівлю на ринку Форекс?», але вибрати оптимальну стратегію доведеться самостійно для того, щоб процес заробляння грошей переріс із простого захоплення в постійний прибуток.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.