• Як правильно організувати ремонт квартири в новобудові

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 4 березня 2018 року

ремонт квартир

℗Якщо ви стали щасливим володарем квартири в новобудові, тоді, швидше за все, у вас попереду будуть серйозні випробування — привести власне житло у відповідний стан. Але як же при ремонті заощадити власні нерви, час і гроші? Як організувати роботи, щоб по максимуму уникнути різних помилок і подальшої необхідності їх усунення? Давайте з'ясуємо основні особливості і фактори, які можуть вплинути на якісний і ефективний ремонт квартир у Києві.

Для початку необхідно визначитися з тим, яка різниця у зведенні панельних і монолітних будинків, через те, що більша частина нового житла зводиться саме в таких спорудах. А вони, відповідно, будуються по самим різним технологіям. Так що методика ремонту квартири в певній новобудові буде мати свої відмінності.

ремнот в новобудові

У монолітних будинках, в квартирах звичайнісіньке планування. Це єдиний порожній простір, що обмежене тільки зовнішніми стінами. Природно, ремонт квартири в новобудові подібного типу вимагає масштабних робіт. Більш докладно про це ви зможете дізнатися, відвідавши сайт http://remontluxe.kiev.ua/. Через те, що без залучення до роботи професіоналів виконати такий ремонт дійсно якісно, на високому рівні, не вийде.

Що стосується панельних будинків, вони здаються в експлуатацію з готовими міжкімнатними перегородками і зі стяжкою, також може бути чорнова обробка, розводка труб і електропроводка. Якщо ви захочете зробити перепланування в такому житлі, тут вам буде потрібно законне підтвердження цієї дії. Якщо говорити про сам ремонт, то люди можуть виконати в такій квартирі всі роботи самостійно, заощадивши на послугах, але найкраще, коли ремонтом усе ж займуться професіонали, такі, як компанія Ремонт Люкс.

методика ремонту квартири

Запам'ятайте, в монолітних будинках усадка відбувається рівномірно і не суттєво. Тому починати ремонт у такому житлі можна одразу після того, як ви станете його власником. А ось панельний будинок осідає протягом двох років. За цей час на стелі і стінах можуть з'явитися тріщини. Тому ремонтні роботи необхідно починати як мінімум через рік. І тут дуже важливо знайти професійного підрядника, який складе кошторис, план робіт, розрахує попередньо всі матеріали і в результаті якісно і професійно виконає усі роботи.

Не варто братися за ремонтні роботи, якщо ви не професіонал і ніколи з цим не стикалися, через те, що в результаті ви втратите свої гроші і час, отримавши неякісний ремонт з яким потрібно буде жити, або довіритися професіоналам.

***Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...