• Чому ламається сучасна техніка та чи варто купувати невідомі бренди

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 17 лютого 2018 року

ⓅЧутки про змову мають рацію: на початку 20 століття була змова виробників лампочок, які навмисно занижували термін служби виробів, щоб продавати більше. Однак солідні бренди в цьому участі не брали.

Десять років потому один американський економіст запропонував усім виробникам товарів побутового призначення ввести принцип запланованої несправності, щоб підстебнути обсяги продукції, що випускається. Це була міра виходу з кризи 30-х років минулого століття. Але проблема скоро минула, і про це забули.

Настала золота ера «вічних приладів», за якою пішла криза перевиробництва. Тепер ніхто не робить речі з запасом, тому що компанії навчилися прогнозувати знос.

Сучасні прилади розраховані на фіксовану кількість робочих циклів. Робота понад це - головна причина, чому ламається http://toolparts.com.ua/ побутова техніка сьогодні.

Ще на етапі конструювання, комп'ютери обчислюють ресурс кожної деталі з точністю до сотні операцій. Це стосується електронних плат, кнопок, проводки, підшипників, приводів та ін. Перевищити прогнозовану величину вдається рідко навіть при дбайливому користуванні. Якщо виходить, то вважайте, що це бонус. Тому що, чим довговічніша річ, тим вища її вартість.

Купуючи плазмову панель в півціни від середньоринкової, розраховувати на її довговічність не варто.

І якщо замислили ландромат, наприклад, то комплектувати його пральними машинами, що розраховані для домашнього використання буде дуже легковажно. Ресурс побутових «автоматів» у десятки разів нижча – це підтверджується досвідом. Навіть деталі для професійного обладнання стоять набагато більше. Побачити різницю можна у нас на сайті.

Чорний імпорт побутової техніки

Друга причина недовговічності – незаконний імпорт. Техніка потрапляє до країни обхідними шляхами. Звісно, про сертифікацію тут мова не йде. Хоча це – корисна процедура. Лабораторні випробування не перевіряють довговічність приладів, але гарантують їх безпеку для здоров'я користувачів. Мова про електромагнітну сумісність і електрозахисту приладів, а також про  дотримання санітарних норм.

Виробники не сертифікованої техніки – бренди «третього ешелону» - економлять  на всьому, щоб конкурувати не в якості, а в вартості. Споживачі, слідуючи за низькою ціною, створюють попит. Але така економія сумнівна.

Купити деталі для побутової техніки невідомого виробника, як правило, проблематично і дорого.

Наприклад: відсутність штатного захисту від перепадів напруги у тій же ТВ «плазмі» незрозумілого бренду призводить до поломки головної плати навіть при найменшому коливанні струму в мережі.

Ціна запчастини досягає 60% вартості приладу. Якщо скласти витрати, то виходить, що ніякої економії немає. Вибирайте відомі марки. Вони хоча б тримають обіцянки.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...