• Кредит по-українськи: кому доступний і на що розраховувати

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 19 січня 2018 року


Фото: photoscom

Події останніх трьох років змінили нашу економіку, підхід до ціноутворення і тарифів. Складно сказати однозначно, у чому ми стали жити краще, а в чому гірше, але якщо судити за попитом на кредитування, то населення стало потребувати більше, але з іншого боку і дозволяти собі стали більше. Ми перемогли в дуже важливій справі: в нашу економіку почав проникати іноземний капітал.

Але заради підняття привабливості нашої економіки довелося пожертвувати тіньовою банківською системою. Дуже довгий час банки не кредитували населення, а тепер населення не хоче нести гроші в банки, оскільки довіра до системи серйозно підірвано. У цей час паралельно став стрімко розвиватися інший вид кредитування, який ще інакше називають як гроші до зарплати. Стандартні кредити також можна отримувати в банку, але якщо потрібні кошти, щоб просто перебитися кілька днів, то кращого варіанту годі й шукати.

Ділові партнерські відносини, або гроші відразу

У житті ми завжди вибираємо простоту спілкування і комфорт пересилання даних. Коли ж ми маємо справу з банком, нам дзвонить менеджер і діловито пропонує пройти в офіс і оформити кредит, і то це за умови, що банком ми користуємося вже просто цілу вічність, і він знає всі доходи і витрати. Просто так прийти і стати новим клієнтом, буде складніше. І інша справа йде з отриманням кредиту онлайн - ніяких зайвих рухів тіла і проста форма оформлення відразу змінюють ставлення до справи. З іншого боку, ми часто погоджуємося з переплатою за товар, щоб не їхати далеко за дешевшим.

Здатність оформити все самому і швидко робить цю систему максимально доступною у віддалених населених пунктах, де існує максимум один банк, і в тому дуже багато людей в черзі. А за допомогою простої онлайн реєстрації можна отримати суму на повсякденні витрати з можливістю повернути її по закінченню місяця. Зазвичай це достатній термін для того, щоб дочекатися заробітної плати

Критерії і нюанси

Однією з найпростіших систем отримання короткострокового кредиту в світі визнаний займ на карту онлайн. Для того, щоб його отримати, достатньо вибрати розмір одержуваної суми, внести паспортні дані, номер банківської карти і ІПН. Після цього можна розслабитися і попити кави - через 20-25 хвилин гроші надійдуть на рахунок. Головне не намагатися обдурити послугу - після прострочень платежу почнуться штрафні санкції. Але і в цьому випадку буде запропонована м'яка система оплати боргу.

Переваги мікрокредитування:

  • Існують інструменти термінового погашення зі зменшенням суми відсотків;
  • Оплата за кожен день користування;
  • Готівкова та безготівкова форма отримання коштів;
  • Відсутність прихованих платежів
  • Доступність будь-якої категорії населення, включаючи пенсіонерів і студентів
  • Гроші можуть отримає також клієнти з негативною кредитною історією.

Тут не ставлять зайвих запитань і не будуть заглядати в гаманець. Щоб не звертатися зайвий раз до родичів і друзів за допомогою, потрібно просто відвідати сайт Бистрозайм і дізнатися подробиці.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...