ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Основні можливості заробітку на ринку Форекс

Велика Епоха
Основні можливості заробітку на ринку Форекс

На початку своєї професійної кар'єри багато трейдерів всерйоз замислювалися над тим, чи можливо заробити, обмінюючи на ринку валюту.

Для початку потрібно знати, що заробітку без початкового вкладу бути не може. Який би вид торгівлі або інвестицій ви б не вибрали, скрізь потрібен стартовий капітал. Але виникає і інше питання – скільки ж грошей потрібно для того, щоб почати торгувати.

І в цьому випадку думки починають розходитися, оскільки історія розповідає нам про багатьох успішних трейдерів, які добилися приголомшливих висот, маючи на своєму першому депозиті всього сотню доларів. Інші ж з не меншим «успіхом» зливали за пару тижнів стартовий депозит. Хоча, звичайно ж, чим більше ви будете мати на рахунку, тим швидше, суто теоретично, ви заробите свій перший мільйон.

На сучасному етапі міжнародний валютний ринок пропонує наступні можливості для заробітку:

1. Самостійна торгівля.

Безумовно, Форекс – це досить складна бізнес-сфера, що вимагає від гравця граничної самовіддачі, часу і терпіння. Ознайомившись з how to trade forex for beginners, можна дізнатись, що торгувати можна самостійно в ручному режимі, автоматичному і напівавтоматичному.

Останні два варіанти найкраще підійдуть тим, хто сприймає Форекс як один з джерел додаткового доходу. Але професійні трейдери, для яких валютний ринок – основне заняття, вибирають ручну торгівлю, приділяючи їй максимум своєї уваги. Для початківців відмінною допомогою може послужити демонстраційний рахунок, де можна без ризику для власних коштів досить швидко освоїти торгівлю на практиці та ознайомитися з важливими нюансами у використанні програмних помічників.

2. Інвестиції.

Якщо ви не володієте достатньою кількістю часу, але при цьому у вас є кошти для заробітку на ринку Форекс, варто придивитися до ПАММ-рахунків. В такому випадку ви інвестуєте кошти в успішного трейдера. Він буде розпоряджатися вашим депозитом та залишатиме собі зараннє обговорений відсоток з вашого прибутку.

Вам же залишається спостерігати, як завдяки пасивного доходу зростає ваш рахунок. Втім, є у цього методу і один вагомий мінус – керуючий трейдер не дає 100% гарантії успіху, і він також може піти на збитки, потягнувши за собою і ваш рахунок. Тому треба дуже відповідально підходити до вибору управляючого трейдера, розподіляючи свій депозит одразу між кількома кандидатами і бажано, щоб вони при цьому застосовували різні стилі торгівлі.

3. Партнерські програми.

Мабуть, цей варіант передбачає мінімальні фінансові вкладення з боку трейдера. Сенс такого бізнес-підходу гранично простий – ви розповідаєте своїм друзям і знайомим про торгівлю на ринку Форекс. І коли вони починають торгівлю, брокер сплачує вам певний відсоток. Краще всього вести такий бізнес тим, хто має в розпорядженні розкручений аккаунт в соціальних мережах або сайт з фінансовою тематикою.

Головне – грамотно підібрати компанію, з якою ви будете вести роботу, щоб вона не допускала затримки у виплатах і щедро нараховувала вам дохід.

4. Навчальні програми.

Оскільки структура фінансового ринку Форекс досить складна, новачок в ній не завжди може легко розібратися. Тому в Інтернеті періодично з'являються навчальні матеріали, багато з яких доступні користувачам лише після оплати. Ви також можете зацікавити аудиторію слухачів або читачів цікавою статтею або навіть книгою. Але для цього важливо самому мати гранично точне уявлення про предмет своєї уваги і переконати інших у тому, що дана інформація справді їм потрібна.

Ще хотілося б додати, що незалежно від того, який метод заробітку на ринку Форекс ви вирішите вибрати, в любому випадку потрібно підходити до торгівлі відповідально і результат не змусить себе чекати.