ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мийні засоби у вигляді таблеток і гранул — зручність і безпека: новинка з Голландії

Велика Епоха

Голландська компанія придумала оригінальний спосіб зменшення кількості пластикових відходів, зокрема упаковок. Вироблені компанією концентровані засоби для чищення у вигляді гранул або таблеток будуть упаковуватися у переробну картонну тару. Ці концентровані речовини досить просто кинути у воду та отримати мийний засіб.

Займається створенням лінії побутових мийних засобів Twenty дизайнер Mirjam de Bruijn. Назва Twenty перекладається як «двадцять» і говорить про те, що всі звичайні побутові засоби для чищення на 80% складаються з води, і тільки 20% — це саме засоби для чищення. Якщо видалити з них воду, залишивши лише найпотрібніше, — отримаємо сухі таблетки, капсули або гранули, які і виробляє Twenty.

Рідина для миття посуду, побутові мийні засоби та шампунь — це перші три розробки Twenty, і всі вони поставляються у картонній упаковці, що переробляється. Це набагато економічніше та дешевше, ніж традиційні засоби для чищення, які більш ніж наполовину складаються з води.

Щоб отримати придатний для використання мийний засіб, користувачі кидають сухий інгредієнт в багаторазову пластикову пляшку і наповнюють її водою. Як тільки речовина розчиняється, її можна використовувати в якості мийного засобу.

У чому ще перевага Twenty? Такий підхід допомагає зменшити величезну кількість вуглекислого газу та інших хімічних речовин, які виділяються під час виробництва пластикової упаковки і транспортування мийних засобів у їхній традиційній формі.

Допомога домашнім господарствам зі скорочення кількості відходів — це постійне завдання, над яким працюють багато компаній, що створюють різні інновації, нові конструкції та матеріали.