• Читання та його важливість

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 25 листопада 2017 року

ⓅЯк часто ви читаєте книжки? Якщо ви цього зовсім не робите, то ви багато втрачаєте в духовному та інтелектуальному плані. Люди, які люблять читати книжки Top Books, отримують від цього багато незаперечних переваг.

Стимуляція мозку

Спеціалістами доведено, що стимулювання мозкової активності, яке відбувається, наприклад, при читанні книг, зменшує ризик виникнення таких важких хвороб, як деменція чи Альцгеймера.

Зменшення впливу стресових ситуацій

Не зважаючи на обставини, під час яких ви відчули стрес, читання тієї чи іншої книги заспокоює і напруга поступово відступає, організм приходить до норми.

Знання

Незалежно від того, що ви читаєте, ваші знання збільшуються. При цьому ніколи не можна бути впевненими у тому, що ті чи інші знання не знадобляться в житті. І чим більше ви будете знати, тим ширшим буде кругозір.

Багатий словниковий запас

У більшості випадків правильно побудована думка залежить від того словникового запасу, яким наділена людина. Він, у свою чергу, сприяє розвитку кар’єри, більшій впевненості. Читання сприяє збільшенню запасу слів як рідної мови, так і іноземної.

Покращення пам’яті

При читанні роману людина запам’ятовує велику кількість історій, імен та інших цікавих деталей. Отримана при читанні книги інформація накладається на ту, яка вже існує. В результаті чого пам’ять стає кращою.

Аналітичні здібності

Багато хто при читанні книги намагається самотужки розгадати таємницю сюжету. При цьому діє як аналітичне, так і критичне мислення. Також аналітичні здібності застосовуються тоді, коли людина оцінює книгу в цілому або розглядає окремо характери персонажів, сюжет і, можливо, обговорює це з іншими.

Концентрація уваги

Сучасний світ переповнений різною інформацією, в результаті чого увага не фокусується, а навпаки розсіюється. Це в свою чергу впливає на зниження продуктивності праці, збільшення стресових ситуацій. При читанні книги увага концентрується, зовнішні негаразди забуваються.

Покращення навичок письма

Разом із розширенням запасу слів поліпшується і грамотність при письмі.

Гарно написаний твір позитивно впливає на письмові навички. Багато знаменитих художників та музикантів неодноразово використовували техніки інших талановитих людей. Письменники ж вчать грамотно писати кожного, хто читає їхні твори.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком .

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...