• В Києві наприкінці лютого пройде Міжнародна виставка породистих котів

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Вівторок, 17 лютого 2015 року
Наприкінці зими — на початку весни кияни та гості міста зможуть відвідати Міжнародну виставку породистих котів. Захід триватиме два вихідні дні — з 28 лютого по 1 березня.

На виставці можна буде помилуватися маленькими кошенятами та вже дорослими представниками домашніх котів, серед яких і рідкісні породи. Очікуються і титуловані чемпіони світу.

Організатор заходу — Фелінологічний альянс України — готує цікаву конкурсну програму, в якій чотирилапі учасники змагатимуться за звання найкращих і найгарніших у різних номінаціях, а також за звання «Переможець виставки».

Для дітей готуються тематичні розмальовки про кицьок, а також призи за декламацію власних віршів і пісень про них. Крім цього, другого дня заходу маленькі відвідувачі зможуть проявити свої здібності у конкурсі дитячого малюнка на тему «Кішки».

Також на виставці відвідувачі матимуть змогу придбати пухнастого друга та відповідні зоотовари.

Проходитиме Міжнародна виставка породистих котів за адресою: бульвар Перова, 2, парк культури «Перемога» у концертно-танцювальному залі «Ровесник» з 10.30 до 18.00. Вхідний квиток коштуватиме в межах 30—50 грн.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...