• У неділю на Майдані бігтимуть заради допомоги дітям

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 5 вересня 2014 року
На Майдані Незалежності 7 вересня, в неділю, пройде «Пробіг під каштанами» — одна з наймасовіших в Україні спортивно-благодійних акцій.

Як повідомляється, Пробіг щорічно відкриває святкування Дня Києва і проходить на Майдані Незалежності в останню неділю травня. У 2014 році в якості винятку Пробіг пройде 7 вересня.

Кошти, зібрані в рамках проекту, направлять на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Цілями пробігу є: привернути увагу громадськості до проблем дитячої смертності в Україні та посилити позитивне ставлення населення до здорового способу життя.

Вперше Пробіг пройшов у 1993 році — на старті зібралося 150 учасників. У 2010 році «Пробіг під каштанами» залучив рекордну кількість людей — 15 100. Цей рекорд був занесений до Книги рекордів України як «Наймасовіша спортивно-благодійна акція».

Організатори повідомляють, що учасники «Пробігу під каштанами» купили і передали Центру дитячої кардіології обладнання та витратні матеріали на загальну суму більше 1 800 000 гривень.


Читайте також:
«Великий забіг горил» у Лондоні
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...