• В Україні відкриється Манхеттенський міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 23 вересня 2014 року
25 вересня 2014 року в Україні відкриється перший кінофестиваль світового рівня — Манхеттенський міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів. Упродовж тижня десять фільмів, що потрапили до фіналу, змагатимуться за звання кращої короткометражної картини.

Щорічний фестиваль короткометражок побачать триста міст і понад сто тисяч шанувальників цього формату кіно. Цікавий момент іще й у тому, що стати членом міжнародного журі глядачів і зробити свій внесок у вибір кінострічки-переможниці матиме можливість будь-який гість фестивалю. Цього року українські любителі кіно зможуть узяти участь у виборі кращого в світі короткометражного фільму вже увосьме.

Фестиваль цього року проаналізував 589 заявок, які надійшли із 47 країн. Фіналістами стали десять фільмів: зі США, Німеччини, Великої Британії, Норвегії, Австралії, Мексики, Нідерландів та Франції.

В Україні організовує Maнхеттенський фестиваль короткометражних фільмів компанія «Артхаус Трафік». Цього року фестиваль проходитиме в кінотеатрах Kronverk Cinema в Києві та Харкові — із 25 вересня по 5 жовтня.

Квитки можна придбати в касах кінотеатрів, а також на сайті Kronverk Cinema.


Читайте також:
Українська стрічка «Плем'я»: кохання мовою жестів
Вийшла нова комедійна мелодрама «Прянощі та пристрасті»
Чарівна мелодрама про хвору на рак дівчину: «Винні зірки»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...