• Чарівна мелодрама про хвору на рак дівчину: «Винні зірки»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 6 вересня 2014 року
Ця історія сталася в групі з реабілітації та підтримки хворих на рак. На широких екранах стартує драматична мелодрама «Винні зірки» про мужність людей, які страждають на важку хворобу.

Хейзел Грейс поставили діагноз «рак» у тринадцять років. З того часу все життя юної дівчини перетворилося на гонку від смерті. У якийсь момент хвороба все ж відступила і Хейзел відчула полегшення. Під час цього перепочинку вона почала відвідувати групу з реабілітації та підтримки хворих на рак. Де зустріла його.

У Августа Уотерса не було симптомів вже більше півтора року. Його життя налагоджується. Прийшовши в групу підтримки, він з першого погляду закохався у Хейзел. Між ними спалахує зворушлива, тендітна, сповнена надій, чиста любов.

Але хвороба дуже підступна. Життя надто коротке, щоб думати про смерть. Хейзел і Август проживають разом кожен день як останній, радіють кожному моменту, не припиняють вірити. Можливо, чи жила людина по-справжньому визначає не те, скільки років тривало її життя, а те, як саме вона провела його.

Фільм «Винні зірки» — це ода силі духу і мужності людей, фільм про всеперемагаючу любов до життя.

Мелодрама стала екранізацією однойменного роману американського письменника Джона Гріна, що став бестселером. У головних ролях знялися актори Енсела Елгорт і Шейлін Вудлі.


Читайте також:
Фільм «Якщо я залишусь»: померти або продовжити життя


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...