• В середині весни у Києві пройде велика виставка квітів

  • Ірина Рудська | Велика Епоха
    Вівторок, 17 березня 2015 року
У Печерському ландшафтному парку Києва з 25 квітня по 10 травня пройде виставка квітів. Глядачів чекає зустріч з різноманіттям кольорів різних сортів, що беруть участь у конкурсі на тему «Найкраща квіткова композиція». Працівники «Зеленбуду» покажуть відвідувачам парку свою майстерність на традиційному фестивалі «Весняна феєрія».

Для виставки буде використано 300 тисяч цибулин різних кольорів. Найпопулярніші серед них — тюльпани, нарциси, іриси, крокуси та гіацинти, причому всіляких відтінків. Вони прибули для участі в конкурсі не лише з різних кінців України, а й із інших держав.

Величезні строкаті галявини прикрасять Печерський парк в кінці квітня. Вишукані весняні композиції дарів флори радуватимуть око шанувальників садово-паркового мистецтва і просто відпочивальників, що прийшли помилуватися казковою феєрією під теплим сонячним промінням.

У ландшафтному парку фахівці своєї справи даватимуть майстер-класи з флористики, ліплення і гончарної справи. Киян і гостей столиці чекає насичена розважальна програма: конкурси, концерти, атракціони. Працюватимуть дитячі майданчики для маленьких учасників великого весняного свята. Ніхто не нудьгуватиме.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...