ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві пройде фестиваль «смачного» кіно

Велика Епоха
фестиваль кино про еду киев
Фото: foodfilmfest.com.ua

фестиваль про кино еду киев
Кадр із фільму «Чорничний торт» канадського режисера. Фото: foodfilmfest.com.ua

Найближчими вихідними (14—15 березня) кияни та гості міста зможуть стати співучасниками «II Food Film Festival» — фестивалю фільмів про їжу.

Відбудеться захід у київському кінотеатрі «Кінопанорама», що на вулиці Шота Руставелі, 19.

На фестивалі буде показано 23 короткометражки. Це кращі роботи як українських, так і закордонних режисерів з Об’єднаного Королівства, Франції, Німеччини, Італії, США, Канади, Голландії та Бразилії.

Оскільки тема «їжі» досить широка — це й ціла культура, й своя філософія, і справжнє мистецтво, — то фільми розділені на категорії: «їжа і люди», «їжа і комедія», «їжа і подорожі», «книга рецептів» та ін.

«Смачні» кінокартини змагатимуться за звання кращої — шляхом онлайн-голосування на сайті фестивалю буде обрано трьох переможців.

Незважаючи на те, що фільми транслюватимуться мовою оригіналу (в основному англійською) з українськими субтитрами, організатори заходу запрошують і дітей, оскільки серед конкурсних картин будуть комедійні, а також анімація.

Не обійдеться фестиваль і без їжі насущної: перед початком перегляду кіноробіт з 19-ої години глядачі матимуть змогу вгамувати голод або втішити смак легкими стравами ресторану Simple. Сам же показ фільмів триватиме з 20:00 по 21:40.

Слід зазначити, що програма обох днів фестивалю однакова, тому охочі відвідати захід можуть обрати для себе більш зручний день.