• «Ярмарок подарунків» влаштують в Експоцентрі 29—30 листопада

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 25 листопада 2014 року
В останні вихідні листопада у київському Експоцентрі, що на вулиці Академіка Глушкова, 1 (станція метро «Виставковий Центр») відбудеться виставка-ярмарок подарунків. Вхід на захід безкоштовний, починає роботу ярмарок з 10 ранку.

На ярмарку буде представлений широкий спектр товарів до свят, починаючи від виробів майстрів та прикрас і закінчуючи товарами легкої промисловості, квітами та товарами для саду і городу.

• Поціновувачі творчості знайдуть на виставці: творчі вироби — живопис, графіку та інші мистецькі витвори, прикраси для оселі, рослини та квіткові композиції. Будуть представлені також книги, журнали та інша поліграфічна продукція, пов’язана із темою виставки і, звичайно, вітальні листівки.

• Для дітей будуть представлені товари для дитячої творчості та іграшки, проводитимуться цікаві майстер-класи.

• Ті, що люблять готувати і смачно поїсти, на виставці знайдуть фермерські продукти, напої та харчові продукти, якісний мед і страви української кухні.

• Жінок на виставці зможуть зацікавити: товари легкої промисловості — одяг, взуття, шкіряні вироби, домашній текстиль тощо; прикраси, косметика та парфуми.

Організатори обіцяють, що на «Ярмарку подарунків» працюватиме художня виставка, проводитиметься багато майстер-класів з вишивки, валяння, декупажу, витинанки, дряпанки, декоративного розпису, художньої флористики тощо.

Працювати буде також «смачний» торгівельний майданчик «Подарунки та смаколики для всіх».

Розміщуватиметься «Ярмарок подарунків» в другому павільйоні Експоцентру та на його ярмаркових майданчиках.

Організатори запрошують до участі у виставці майстрів, дитячі творчі колективи, а також підприємства громадського харчування. Телефони для довідок: (044) 596-91-11, e-mail agro@expocenter.com.ua.


Читайте також:
Святкування Нового року в Києві: план заходів від мерії
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...