• Рідина для полоскання рота — доступна, домашня, натуральна

  • Майя Вєточкіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 24 листопада 2017 року

Полоскання порожнини рота є неодмінною частиною щоденної гігієни. Спробуйте самостійно приготувати рідину для полоскання рота, яка складається всього з декількох інгредієнтів і є доступною, безпечною і суперефективною.

Поряд із чищенням зубів щіткою і ниткою, полоскання рота є запорукою здоров'я зубів. Але більшість засобів для полоскання, які продаються в магазинах, — це просто сміття. Всі ці флуоресцентні кольори і штучні аромати призначені для приваблення покупців, але склад рідини далеко не такий чудовий і корисний.

Як розповідає Green living ideas, більшість брендів на ринку (в тому числі Crest і Colgate) містять ряд інгредієнтів, які людям не потрібні та навіть можуть викликати проблеми зі здоров'ям.

Зокрема, Crest містить багато метил- і пропілпарабенів — синтетичних консервантів, які діють як естроген і можуть порушити баланс рівня гормонів у організмі.

Інші марки засобів містять пропіленгліколь — подразник для шкіри і очей. Задумайтеся: чи потрібно вам, щоб ці речовини, які можуть викликати синдром дефіциту уваги, гіперактивність і рак, потрапляли в тіло?

Крім цього, більшість марок використовують штучні підсолоджувачі, які викликають звикання.

Відмовимось від привабливих кольорів, ароматів і потенційно небезпечних інгредієнтів і навчимося робити ефективний, безпечний і недорогий засіб для полоскання рота.

Домашній рецепт засобу для полоскання рота

Складові:

- 3%-й розчин перекису водню (можна купити в аптеці);

- ефірні олії: перцева м'ята, гвоздика, чайне дерево;

- фільтрована вода;

- ємність для зберігання.

Для чого потрібний перекис водню?

Він допомагає вибілювати зуби, зміцнює і оздоровлює ясна, вбиває бактерії, зменшує чутливість зубів і заліковує виразки в ротовій порожнині.

Для чого потрібні ефірні олії?

Ефірні олії, що отримуються з рослин і трав, часто використовуються в натуральній косметиці. Олія м'яти не тільки додає свіжості, але і має антисептичні властивості. Гвоздика, яка ще здавна використовується для догляду за порожниною рота, робить дихання свіжим і викликає антисептичну дію. Чайне дерево має сильний аромат і володіє чудовими антивірусними, антибактеріальними властивостями, все це робить його безцінним при догляді за порожниною рота.

Приготування:

Для ємності об'ємом 240 мл змішайте 2 ст. л. перекису водню, кілька крапель олії і заповніть ємність водою. Добре струсіть. Ефірні олії не розчиняються у воді, тому обов'язково струшуйте кожен раз перед застосуванням.

За бажанням можна додати кілька крапель тієї чи іншої ефірної олії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...