• 3 простих вправи від болю у спині: домашня йога

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Вівторок, 21 листопада 2017 року

Одна з найпоширеніших скарг на болі в тілі — це біль у спині. Причинами може бути робота, коливання ваги, не ергономічні меблі чи тривале сидіння. Незалежно від причини болю, досить кількох вправ з йоги, які допоможуть зняти біль і спазми.

Все більше і більше людей страждають від болю у спині через роботу і стреси, з якими вони стикаються щодня. Можливо, ви вже знаєте, що стрес є основною причиною захворювань і болю в тілі. Коли стресове навантаження зростає, тіло починає негативно реагувати на психологічну проблему.

Це призводить до підвищення рівня артеріального тиску, спазму м'язів, болю та інших проблем.

Щоб зняти це навантаження, багато хто вибирає цігун, йогу, медитацію чи інші практики. Виконуючи щодня вправи, ми дійсно допомагаємо своєму тілу справлятися із труднощами і знаходити внутрішній спокій в будь-яких ситуаціях.

Чим старшою стає людина, тим більше вона потребує фізичних вправ. Що стосується йоги, то багато хто помилково вважає її комплексом вправ для розтягу м'язів, який в основному обирають жінки. Це зовсім не так. Досить багато людей займаються йогою для того, щоб впоратися з болями у спині і для щоденного розслаблення.

Вправа 1 — Downward Facing Dog

Одна з найбільш поширених поз у йозі — собака, яка дивиться вниз. Спочатку встаньте на карачки, розставте пальці. Піднімайтеся вгору, поки ваше тіло не утворить собою трикутник. Розтягніться.

Вправа 2 — Standing Forward Bend

Цю вправу можна робити як продовження попередньої. Повільно присувайте руки до тулуба, ніби ви складаєтеся навпіл. Це схоже на звичайні нахили, які можна робити з положення стоячи, як на відео нижче.

Важливо те, що потрібно добре розтягнути м'язи спини. При цьому припустиме деяке напруження, але без болю.

Вправа 3 — Bridge Pose

Після того, як ви закінчите вправи 1 і 2, переходите до вправи на спині. Починати виконання можна стоячи на колінах: для цього повільно нахиліться назад і вигніть спину. Повинна вийти арка, схожа на міст. У цій позі вигнута спина допоможе розтягнути м'язи в іншому напрямку і створити деяку напругу, що зможе прибрати біль у спині.

Другий варіант виконання вправи — з положення лежачи:

Пам'ятайте: тільки регулярне виконання вправ буде мати ефект. Тому не лінуйтеся і щодня приділяйте декілька хвилин своєму здоров'ю!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...