• Де зробити ринопластику в Києві і залишитися задоволеною результатом?

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Вівторок, 7 листопада 2017 року

ⓅСідлоподібна форма носа. Горбинка. Гачкуватий, загострений або потовщений кінчик носа. Занадто довгий ніс. Асиметрія крил носа. Розширені ніздрі. Вроджені або посттравматичні деформації з порушенням дихальної функції. Це - ті проблеми, які вас турбують? Тоді вам потрібно знати: ви їх не вигадали, стоячи перед дзеркалом. Кожна з них є прямим показанням до ринопластики.

На столичному ринку пластичної хірургії - маса пропозицій. Особливо, це корекції носу. Але, з огляду на складність і серйозність цього напрямку естетичної медицини, при виборі клініки потрібно проявити максимальну пильність, відсіяти зайвих. Золоті руки хірурга - далеко не все, що потрібно.

Клініка повинна забезпечувати пацієнту:

 • якісну доопераційну підготовку, що включає обстеження всього організму: аналізи, рентген, УЗД, алергопроби і інші дослідження, від яких залежить стан пацієнта під час операції, після неї та результат ринопластики;
 • кваліфіковані послуги пластичного хірурга та анестезіолога;
 • грамотний післяопераційний період - знаходження на стаціонарі перші кілька днів (близько тижня), консультація в догляді за швами і по прийому знеболюючих препаратів.

Якщо ви перебуваєте в пошуках солідного центру і вже ні раз вводили в пошуковий рядок "пластична хірургія Київ", то Медіком - та клініка, на яку вам точно варто звернути увагу. Тут ви отримаєте уважний індивідуальний підхід на всіх етапах, повноцінне обстеження та якісну операцію.

Консультації, хірургія, анестезія і реабілітаційний період організовані в цій київській приватній клініці так, щоб пацієнт відчував себе максимально комфортно, спокійно і впевнено. Завдяки сучасному обладнанню і багатому досвіду лікарів установи, ви зможете не турбуватися про розмір і форму свого нового носа. Він обов'язково буде таким, як ви мріяли. Репутація і історія клініки говорять самі за себе та не потребують якогось додаткового піару.

Можливі ускладнення після ринопластики

На самій процедурі ринопластики зупинятися не будемо. Оскільки, існує багато різновидів і методів, і кожен з них потрібно обговорювати в клініці з лікарем, в який буде проводити операцію. Але, завжди краще попередити про наслідки, з якими може зіткнутися після корекції носа кожен. Особливо, якщо зробить помилку на етапі вибору медичного центру.

Ускладнення і наслідки ринопластики можуть проявитися як в ранньому післяопераційному періоді, так і через якийсь час після операції.

Це може бути:

 • незадовільний загоєння, яке є наслідком запальних процесів в оперованих тканинах;
 • утворення гематом;
 • носові кровотечі;
 • витончення і зміна кольору шкіри носа;
 • синехії (спайки і сухі кірки в порожнині носа);
 • погіршення нюху;
 • утруднення носового дихання тощо.

Ще одне, що вам потрібно знати наважуючись на ринопластику, про її результати можна судити тільки через 12 місяців після операції. І, іноді, виникає необхідність повторної корекції, яку можна проводити через 6 місяців - 1 рік після першого втручання. К цьому, потрібно бути готовим.

Вдалої зміни зовнішності і життя! Як написав один американський косметичний хірург і письменник - Мольц Максуелл: "Коли ви змінюєте обличчя людини, ви завжди змінюєте і його майбутнє". Так ось, нехай ваше майбутнє, буде більш яскравим і щасливим, ніж ваше минуле та теперішнє.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...