ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Створено незвичайний стакан для кави із кришкою-орігамі — Тriocup

Велика Епоха

Команда студентів з Нью-Йорка придумала, як відмовитися від використання пластикових кришок на стаканчиках для кави. Вони створили стакан-орігамі Тriocup, зручний в користуванні, його можна брати з собою, до того ж він підлягає повній переробці після використання.

#img_center_nostream#В останні роки кава стала настільки популярним напоєм, що багато дизайнерів замислюються над створенням максимально зручної та екологічної тари-упаковки. Наприклад, виготовляють їстівні стаканчики або ємності, прості для подальшої переробки.

Команда студентів інженерних факультетів New York Cooper Union придумала незвичайний дизайн склянки для кави — Тriocup, який виключає використання пластикової кришки. Замість кришки вгорі є три пелюстки, які є продовженням стаканчика, легко складаються за принципом орігамі і формують закритий стакан.

Як кажуть творці, Тriocup абсолютно стійкий, а кришка надійно захищає від випадкового проливання напою. До того ж вона швидко складається, і на це потрібно не більше часу, ніж на закривання традиційної пластиковою кришкою. Її легко розгорнути, і це дозволяє відкривати і закривати ємність для пиття за потреби.

#img_center_nostream#Таким чином, виходить цілісна ємність для напоїв, яку потім можна компостувати.

За первинними оцінками, Тriocup буде конкурентоспроможний за ціною з тими, які використовуються наразі. Хоча він і вимагає трохи більше паперу, але вбудована кришка виключає необхідність в окремій пластиковій упаковці.

Дизайн Тriocup з кришкою-орігамі виграв премію Innovation Prize 2017 року. Нещодавно цей дизайн отримав патент, і тепер компанія займає місце в 12-місячній акселераційній програмі з роботи над остаточним дизайном, включаючи створення продукту, що повністю переробляється, і підготовку до продажу Тriocup.