ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Створено навушники зі штучним інтелектом — вони не потребують телефону

Велика Епоха

Компанія зі США створила автономні навушники Vinci, якими можна користуватися без телефону. За допомогою голосових AI-навушників власник може слухати музику, здійснювати дзвінки, слідувати порадам фітнес-коучингу, — і все це без наявності телефону.

Сьогодні вже нікого не здивуєш смарт-окулярами AR та іншими подібними пристроями. Проте творці автономних навушників Vinci 2.0 пішли ще далі, об'єднавши геніальні ідеї та технологію AI (штучного інтелекту — ШІ).

Компанія Vinci була заснована у 2014 році двома випускниками Массачусетського технологічного інституту. Спочатку вона з'явилася в Нью-Йорку, але тепер має свої офіси в Сан-Франциско, Пекіні, Бангкоку та Шеньчжені.

Навушники оснащені вбудованим помічником AI. Він дізнається про звички, уподобання і спосіб життя господаря, і надає йому персоналізовану допомогу.

Навушники відповідають на голосові команди через мікрофон з кістковою провідністю, який дозволяє споживачам давати ці команди. Користувачі можуть шукати інформацію, знаходити персоналізовані тренування і отримувати доступ до інформації про прогнози погоди, не користуючись телефоном. У навушниках також є визначник жестів, що дозволяє споживачам змінювати музику за допомогою простих рухів руками біля навушників.

Навушники оснащені відмінним 3D-звуком на додаток до восьми налаштувань інтелектуального шумозаглушення, які можуть використовуватися для різних ситуацій, наприклад, у тренажерному залі або під час спілкування. Пристрій також може бути синхронізований з Amazon Alexa для надання понад 12 000 послуг.

Ці автономні навушники — вдосконалена версія Vinci 1.5, яка була запущена на краудфандінговій платформі Kickstarter у листопаді 2016 року.

Vinci 2.0 наразі знову шукає фінансову підтримку на Kickstarter, де повідомляється, що нова версія навушників буде готова до продажу навесні 2018 року.

Цей унікальний продукт може революціонізувати те, як ми слухаємо музику, як тренуємося, не кажучи вже про потенціал надання споживачам постійного доступу до підтримки ШІ.