• Меню складуть за тестом ДНК: новий тренд в Англії

  • Майя Вєточкіна | Велика Епоха
    Вівторок, 5 грудня 2017 року

Жителі Лондона незабаром зможуть замовляти в ресторані персоналізовану їжу, складену з урахуванням даних з їхніх ДНК. Такі страви адаптовані до точних потреб людини у харчуванні.

Для успіху в індустрії охорони здоров'я важлива персоналізація, яку часто використовують в медичних розробках, призначених для безпосереднього використання пацієнтами.

Тепер Vita Mojo — лондонський ресторан здоров'я, і ​​DNAFit — бренд здоров'я та фітнесу, перенесли ідею персоналізації на новий рівень. Вони складають меню, яке призначене для задоволення конкретних потреб окремих людей.

Vita Mojo надає клієнтам майже необмежений вибір комбінацій їжі, дозволяючи їм підготувати персональне меню з урахуванням різних інгредієнтів, смаків, макроелементів, дієт.

Для досягнення цього вони використовують запатентований алгоритм, який адаптується до потреб кожного клієнта і відповідним чином регулює кількість бажаних інгредієнтів. Клієнти можуть замовляти свої страви, використовуючи iPad або додаток у магазині.

DNAFit бере мазки слини для зразків ДНК клієнтів і використовує генетичне профілювання, щоб розрахувати потреби користувачів у макро- і мікроелементах, а також у типах вправ, найбільш придатних для їхньої генетичної структури.

DNAFit став першопрохідцем у створенні набору домашніх тестів, в яких сканують 45 варіантів генів із перевіреними посиланнями на те, як організм реагує на різні види їжі та фізичних вправ.

Користувач отримує інформацію про те, як буде його тіло реагувати на витривалість або спорт, про свій аеробний потенціал, чутливість до вуглеводів, солі та насичених жирів; визначає ризик нестерпності лактози і клейковини; індивідуальні антиоксидантні та вітамінні потреби.

Клієнти спочатку використовують DNAFit, а після отримання результатів алгоритм Vita Mojo може рекомендувати страви, які враховують їхні індивідуальні ДНК, здоров'я і фітнес, а також смакові переваги.

Однак вчені не впевнені, чи достатньо аналізу 45 варіантів генів, щоб дати повну картину стану здоров'я людини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...