• Як навчитися економити на продуктах і зменшити відходи

  • Дина Матвиенко | Велика Епоха
    Вівторок, 7 листопада 2017 року

Значна частина продуктів, які щодня купують люди, швидко перетворюється на відходи і відправляється на звалище. Це не тільки марна трата грошей, але й отруєння середовища метаном — сильним парниковим газом. Є кілька простих способів, які ведуть до скорочення кількості харчових відходів та не змушують нас значно змінювати свої звички.

Завдяки доступності супермаркетів і продуктових магазинів, де понад 90% товарів продаються упакованими, багато хто звик робити покупки про запас. Але надмірне споживання, за якого не приділяється уваги способам економії, призводить до того, що люди викидають близько 40% продуктів, що купили.

Харчові відходи — це не тільки марна трата грошей: коли на смітник відправляється такий органічний матеріал, він виробляє метан — парниковий газ, який у 20 разів сильніший за вуглекислий.

Ось декілька простих способів від Green living ideas, за допомогою яких можна скоротити кількість харчових відходів:

Купуємо розважливо

Це досить просто: якщо ви купуєте менше їжі і купуєте тільки те, що напевно будете їсти, ваша родина буде витрачати менше. Запасіться основними інгредієнтами для приготування їжі і тарою, щоб не покладатися на розфасовані продукти. Купувати продукти «на вагу» вигідніше і простіше, ніж вже упаковані: ви не платите за упаковку і берете рівно стільки, скільки вам потрібно. Слідкуйте за тим, скільки ви споживаєте щотижня, щоб не купувати понад ваших потреб.

Розбираємося в датах

Не кожна дата, надрукована на продовольчому товарі, є датою закінчення терміну придатності. Найчастіше виробник вказує менший термін, ніж є насправді. Використовуйте здоровий глузд, щоб визначити, яких рекомендацій варто дотримуватися. Пачка печива буде смачною навіть після закінчення терміну придатності, але будьте обережні зі швидкопсувними товарами, такими як молочні продукти.

Зберігаємо залишки

Відправляти залишки їжі до сміттєвого кошика просто, але неекономно. Їх можна зберегти, і для цього є різні способи. Наприклад, за допомогою морозилки і повітронепроникних герметичних контейнерів.

Купуємо місцеві товари

Немає нічого кращого, ніж підтримувати місцевого виробника, купуючи найсвіжіші продукти. Місцева продукція, як правило, дешевше, ніж привізна в супермаркеті, перевозиться на невеликі відстані, тому вона свіжа і має порівняно низький вуглецевий слід.

У фермерських ринках і магазинах можна постійно поповнювати свій невеликий запас свіжої високоякісної їжі.

А як бути з тим, що залишається після вживання продуктів?

Упаковка

Відходи їжі, які залишаються всередині упаковки, яку ми викидаємо, можуть забруднити весь потік рециркуляції. Тому перед тим як відправляти на переробку цукеркові обгортки, пачки від чіпсів і пакети від напоїв обов'язково добре промийте їх.

Компостуємо харчові відходи

Компостування — це процес отримання добрива, яке дуже цінне для ґрунту та рослин. Особливо якщо у вас є дача. Переробка харчових відходів за допомогою каліфорнійських черв'яків ще простіша.

Наприклад, у Полтаві існує бізнес з вирощування органічних фруктів, овочів та зелені, а також з виробництва добрива за допомогою каліфорнійських черв'яків. Ці маленькі помічники допомагають отримувати великий урожай.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...