ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Черкасах відкриють унікальний центр із розробки добрив і агрохімікатів

Велика Епоха

У Черкасах з'явиться науково-дослідний центр європейського рівня, який не має аналогів в Україні, — його будує найбільша агрохімічна українська компанія UKRAVIT, яка виробляє сотні видів добрив і агрохімікатів. Тут вчені розроблятимуть абсолютно нові, унікальні препарати і впроваджуватимуть інноваційні технології вирощування, захисту та підживлення сільськогосподарських культур.

#img_center_nostream#UKRAVIT — найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 130 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами і комплектуючі для гризунів та побутових комах. Зараз у Черкасах закінчуються роботи з будівництва її науково-дослідного центру, розповідає Аgronews.

Група компаній UKRAVIT є національним експертом №1 у сфері захисту рослин, її головний принцип — процвітання через технологічну перевагу.

Власник групи компаній UKRAVIT Віталій Ільченко каже: «Розглядаючи українське сільське господарство як потенційну рушійну силу для національної технологічної революції, група компаній UKRAVIT поставила собі за мету відповідальне забезпечення сільськогосподарських товаровиробників найбільш передовими засобами і розробками для максимально ефективного захисту рослин та забезпечення їхнього зростання».

Будівництво науково-дослідного центру почалося у 2016 році. Його площа понад 1500 м2, він буде укомплектований передовим обладнанням кращих світових виробників.

Основні напрямки досліджень центру — це аналіз чинних препаратів і контроль якості, розробка нових препаратів та з'єднань, аналіз ґрунту, проведення тестів і випробувань всіх видів культур у лабораторних умовах.