ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Вибери дерево для Хрещатика: онлайн-конкурс для киян

Велика Епоха

У центрі столиці «Київзеленбуд» проводить онлайн-конкурс на краще молоде дерево. Кияни можуть проголосувати за ті види дерев, які, на їхню думку, найкраще прикрашають Хрещатик.

#img_center_nostream#Для програми «Вибери дерево для Хрещатика» у столиці висадили дев'ять видів дерев (10 саджанців), які придатні для зростання на тротуарах вулиць. Закупити посадковий матеріал допомагала меценатська організація Folk Ukraine, розповідає «Хмарочос».

Дерева розміщені в декоративних тубах і для них використовують новий метод поливу.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний каже: «У нових контейнерах для рослин запроваджені системи крапельного поливу та захисту від солі у спеціальний семишаровий ґрунт».

#img_center_nostream#Серед саджанців є клен гостролистий Royal red і Columnare, платан гібридний, горобина проміжна Brouwers, дуб звичайний Fastigiata Koster, каштан червоноквітковий, граб звичайний Fastigiata, в'яз New Gorizon, вишня пташина Plena.

Навесні 2018 року на сайті підприємства проведуть онлайн-голосування, у якому кияни зможуть вибрати, які дерева будуть рости в центрі столиці.

Ці саджанці будуть рости на головній вулиці Києва до осені. Після закінчення експерименту рослини викопають і пересадять у парки та сквери міста. А ті види дерев, за які проголосують кияни, будуть надалі висаджувати на Хрещатику.