ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Порахувати калорії за фото: французи створили додаток Foodvisor

Велика Епоха

Французька компанія створила додаток для смартфона Foodvisor, який підраховує кількість калорій в їжі за її фотографією. Foodvisor може допомогти користувачам вибирати більш здорову їжу та аналізувати інформацію про своє харчування.

#img_center_nostream#Ідея про створення додатка Foodvisor прийшла Чарльзу Боесу та трьом його друзям, коли вони спостерігали, як люди фотографують свою їжу для Instagram. Вони зрозуміли, що ці фотографії можна використовувати і для аналізу компонентів їжі.

Новий додаток Foodvisor для підрахунку калорій направлений на те, щоб за фотографією можна було визначати поживну цінність кожної страви перед вживанням їжі, а також відстежувати своє здоров'я та самопочуття.

#img_center_nostream#Щоб використовувати додаток Foodvisor, користувачі спочатку роблять фото їжі, використовуючи смартфон. Програма розпізнає та ідентифікує харчі та через кілька секунд дає докладний аналіз харчування та рекомендації за обсягом порції.

Користувачі можуть також створювати свій індивідуальний щоденник харчів, який допоможе їм стежити за поживними цілями. Для цього достатньо сканувати штрих-коди продуктів або вручну вводити інформацію про харчування.

#img_center_nostream#Foodvisor поєднує підрахунок калорій із відстеженням придатності, дозволяючи користувачам також реєструвати свою активність і відстежувати калорії, що спалюються протягом дня. Додаток може інтегруватися з Apple Health для автоматичного додавання даних активності з інших додатків для фітнесу. Користувачі можуть встановлювати цілі здоров'я і гарного самопочуття, а графіки та діаграми в реальному часі дозволяють відслідковувати прогрес і планувати індивідуальний оздоровчий режим.

Наразі Foodvisor доступний для безкоштовного завантаження в Apple App Store, а незабаром з'явиться версія Android. Французька компанія в даний час вивчає варіанти фінансування та можливості партнерства.

Багато компаній громадського харчування, які хочуть використовувати додаток для надання інформації про своє меню, зацікавилися Foodvisor.