• З'їжте льодяник і посадіть квітку: новинка від Amborella Organics зі США

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 грудня 2017 року

Американська компанія Amborella Organics розробила серію квіткових льодяників з насінням, яке знаходяться в біоразладних паличках. Після того, як льодяник з'їли, паличку можна посадити та виростити квітку.

Останнім часом з'являється багато нових способів використання упаковки, таких як банки з пшениці та ячменю, що піддаються біодеградації, а також харчова упаковка, яка дозволяє фруктам і овочам продовжувати дозрівати, поки вони не будуть готові до вживання.

Тепер органічна компанія з виробництва харчів Amborella Organics розробила серію льодяників на паличках — персик і календула, ваніль та гібіскус, а також шавлія і зефір.

Насіння квітів знаходяться в паличках льодяників, воно відповідає рослині, що використовується для ароматизації льодяника. Самі палички здатні біодеградувати та виготовлені з переробленого паперу. Після того, як людина з'їла льодяник, вона просто встромляє паличку в землю або горщик і чекає, коли насіння зійде.

Всі використані інгредієнти виготовлені з органічних квітів і трав та натуральних барвників.

Творці Amborella Бреннан Кларк (Brennan Clarke) і Тейлор Морган (Taylor Morgan) надихнулися ідеєю повернути людей будь-якого віку «назад до саду» і відродити любов до природи. Кларк згадує дитячі роки, коли він проводив час зі своєю бабусею у саду і хоче допомогти іншим мати схожі спогади. Так і з'явилася ідея створення льодяників із насінням квітів.

Льодяники коштують $6,75 при покупці в роздріб. Компанія також запускає виробництво комплектів, що складаються з льодяників, горщика і ґрунту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...