ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Наступного року «Еко-Бус» прийматиме лампи і батарейки

Велика Епоха

Наступного року жителі міст і селищ Львівської області зможуть здавати відпрацьовані лампи та батарейки. Їх буде приймати пересувний пункт — авто з написом «Еко-Бус».

#img_center_nostream#Як повідомляє громадський портал Львова «Форпост», на 2018 рік Управління екології департаменту містобудування Львівської міської ради розробляє комплексну програму. Вона повинна розширити графік стоянок «Еко-Буса» в місті Винники, а також у селищах Рудно і Брюховичі.

Наразі управління екології направило офіційні звернення в ці населені пункти. Після отримання офіційної відповіді про те, де у Винниках, Брюховичах та Рудно є стаціонарні пункти збору відпрацьованих батарейок, для «Еко-Буса» визначать точки для стоянки. Планується, що, як і у Львові, «Еко-Бус» буде зупинятися в цих населених пунктах раз на місяць.

Коли програма буде складена, її винесуть для розгляду та затвердження на сесії депутатів Львівської міськради.

Збір непридатних компактних і трубчастих люмінесцентних ламп і ртутних термометрів від жителів Львова проводять ДП «Боднарівка» та ЛКП «Зелений Львів» на базі мікроавтобуса «Еко-Бус».

Станом на 1 грудня зібрано понад 15 500 ламп і 158 термометрів, від юридичних осіб прийнято і перероблено понад 120 тис. ламп.

Дізнатися адреси інших пунктів збору різних видів відходів у Львові та області можна на нашій мапі: