ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Знайти монтажника для своєї сонячної електростанції: сервіс «Джоуль» і геолокаційні дані

Велика Епоха

Сервіс «Джоуль», який допомагає українцям за хвилини знайти кращу компанію з монтажу сонячної електростанції, почав тестування нового унікального функціоналу. Він використовує і аналізує геолокаційні дані, що допомагає замовнику підібрати монтажника сонячних станцій.

#img_center_nostream#Нова функція працює наступним чином. Спочатку клієнт вказує, де знаходиться будинок або ділянка, на якій він хоче побудувати сонячну електростанцію (СЕС). Потім сервіс аналізує розташування і показує список рекомендованих компаній, пропонуючи пояснення такого вибору, повідомляє Еcotown.

Рекомендовані компанії пропонують свої ціни за будівництво станції. Це проходить у формі аукціону. Клієнт бачить ціни та фотографії станцій, вже побудованих цими компаніями, а також відгуки замовників.

Дані, які аналізуються:

1. Відстань офісу кожної компанії від клієнта.

2. Кількість побудованих станцій кожною компанією поблизу клієнта.

3. Досвід компанії та відповідність потребам клієнта.

4. Цінові пропозиції кожної компанії.

#img_center_nostream#Інформацію для бази даних надають самі монтажники, а достовірність перевіряють представники сервісу. Якщо компанія-інсталятор вкаже неправдиву інформацію — її акаунт буде заблокований без права відновлення.

Наповнення бази почалося вже минулого місяця. На сьогодні інформацію надали 40 українських компаній-інсталяторів і в базі вже є інформація про більш ніж 200 побудованих станцій по всіх куточках України. Найближчим часом очікується збільшення кількості об'єктів у базі до 1000.

#img_center_nostream#У базі даних зберігається інформація тільки про технічні параметри станції та геолокації. Дані геолокації недоступні для користувачів сервісу.

Запуск бета-версії сервісу планується на початку 2018. Це відбудеться після детальної перевірки роботи алгоритму.

#img_center_nostream#Зараз можна звертатися до адміністрації сервісу, в ручному режимі для вас проведуть детальний аналіз серед вже існуючих чинних станцій.