• Знайти монтажника для своєї сонячної електростанції: сервіс «Джоуль» і геолокаційні дані

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Середа, 13 грудня 2017 року

Сервіс «Джоуль», який допомагає українцям за хвилини знайти кращу компанію з монтажу сонячної електростанції, почав тестування нового унікального функціоналу. Він використовує і аналізує геолокаційні дані, що допомагає замовнику підібрати монтажника сонячних станцій.

Нова функція працює наступним чином. Спочатку клієнт вказує, де знаходиться будинок або ділянка, на якій він хоче побудувати сонячну електростанцію (СЕС). Потім сервіс аналізує розташування і показує список рекомендованих компаній, пропонуючи пояснення такого вибору, повідомляє Еcotown.

Рекомендовані компанії пропонують свої ціни за будівництво станції. Це проходить у формі аукціону. Клієнт бачить ціни та фотографії станцій, вже побудованих цими компаніями, а також відгуки замовників.

Дані, які аналізуються:

1. Відстань офісу кожної компанії від клієнта.

2. Кількість побудованих станцій кожною компанією поблизу клієнта.

3. Досвід компанії та відповідність потребам клієнта.

4. Цінові пропозиції кожної компанії.

Інформацію для бази даних надають самі монтажники, а достовірність перевіряють представники сервісу. Якщо компанія-інсталятор вкаже неправдиву інформацію — її акаунт буде заблокований без права відновлення.

Наповнення бази почалося вже минулого місяця. На сьогодні інформацію надали 40 українських компаній-інсталяторів і в базі вже є інформація про більш ніж 200 побудованих станцій по всіх куточках України. Найближчим часом очікується збільшення кількості об'єктів у базі до 1000.

У базі даних зберігається інформація тільки про технічні параметри станції та геолокації. Дані геолокації недоступні для користувачів сервісу.

Запуск бета-версії сервісу планується на початку 2018. Це відбудеться після детальної перевірки роботи алгоритму.

Зараз можна звертатися до адміністрації сервісу, в ручному режимі для вас проведуть детальний аналіз серед вже існуючих чинних станцій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...