• Усі різновиди кранів або як правильно вибрати кран

 • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
  Середа, 28 лютого 2018 року

ⓅУ сучасному розмаїтті сантехнічних кранів необізнаній людині можна абсолютно заплутатися. Часом навіть найобізнаніший користувач не може правильно підібрати кран для власних потреб. Саме тому варто більш детально розібратися з їх типами і особливостями роботи.

Сантехнічні крани діляться на три підвиди:

Кульові крани

Вони вважаються найбільш надійними. Серед конструктивних особливостей виділяється наявність гладкої блискучої кулі, що щільно прилягає до ущільнювальної прокладки і іншим елементам пристрою.

Пробкові крани

Застосовують їх зазвичай у системах подачі газу і опалювальних системах. Перевага цього пристрою в тому, що у нього немає гумового ущільнювача, який приходить у непридатність.

Вентильні крани

Їх використовують для того, щоб перекривати подачу води в квартиру, запобігти протіканню або аварії. Застосовують ще в якості регулювання водопровідних стояків.

Переваги водопровідних кульових кранів

Кульові крани стали популярними завдяки своїй надійній роботі при експлуатації, довгому терміну служби, відсутності завихрень і застійних зон, високим показником герметичності, компактності конструкції, зручному управлінню важелем, ремонтопридатністю, зносостійкістю. Кульовий кран називають найнадійнішим серед усіх видів кранів - Сантоп (циліндричних, клиновидних, конічних), які застосовують для регулювання водопроводу. Тому їх використовують дуже часто.

Як же правильно вибрати кульовий кран для водопроводу?

 • Щоб не допуститися помилки і не витратити даремно гроші, потрібно знати, з чого почати.
 • Після замірів водопровідної труби знаходимо потрібний товар в магазині. Зверніть увагу, що тільки якісний товар має маркування, сертифікат, товарний знак та інструкцію, в якій повинен бути читабельний текст.
 • Якщо товар нелегальний, він має дефекти в логотипах і написах, та неохайний переклад тексту. До того ж в ньому немає дати випуску і назви країни-виробника.
 • Коли ви переконалися, що всі необхідні маркування є, потрібно оглянути товар. На ньому не повинно бути відколів, нерівностей, тріщин і напливів. На поворотному важелі фарба повинна бути нанесена рівно. Однакова товщина стінок корпусу – ще один вірний показник якості продукції.
 • Зверніть увагу і на матеріал, з якого зроблена куля. Якщо вона латунна – товар якісний, якщо сталева – це підробка. Дзеркальна поверхня теж свідчить про хорошу якість.
 • Що стосується корпусу, він повинен бути з латуні, винятком є хромовані змішувачі. Якщо перед вами оцинкування або силумін – знайте, що це підробка. Не варто гнатися і за низькою ціною товару: дешевий кран напевно неякісний.
 • При покупці продавець повинен видати чек, за яким у разі виявлення дефекту крана ви зможете його повернути або обміняти на інший товар цього виду. Якщо товар має гарантійний талон – він якісний. Не забудьте перевірити і наявність докладної інструкції.
 • Щоб не попастися на красиву підробку, яка може розвалитися прямо під час монтажу, краще купуйте в офіційних дистриб'юторів.

 

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...