• Як дбайливо користуватися ноутбуком

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 18 лютого 2018 року

ⓅКупівля нового портативного пристрою завжди стає справжньою подією. До такої події підходять грамотно і виважено, вивчають характеристики конкретних моделей і порівнюють їх між собою. Після придбання ноутбука черга милування і найбільш обережного поводження з апаратом.

З ноутбука здуваються порошинки, і мало не кожен день проводиться чистка. Акуратно виймається шнур з розетки щоб ні в якому разі нічого не пошкодити. А як ми друкуємо на новій клавіатурі? Максимум акуратності й уваги.

Однак, проходить день, тиждень або місяць, і ви помітите, що на кришці апарату з'явилися подряпини, крихти від улюбленого печива потрапили в клавіатуру, а закривається апарат так, ніби двері в маршрутці. Майте на увазі, скільки б часу не минуло з моменту придбання ноутбука, забезпечення йому належного догляду і дотримання інструкцій – важлива частина працездатності. Саме такі, здавалося б, дрібниці, як неправильне або необережне поводження здатні надалі спровокувати поломку і потрібно буде віддати ноутбук в ремонт.

Розглянемо які найбільш поширені помилки при користуванні ноутбуком і постараємося їх не допускати.

Шнур

Різке висмикування шнура з розетки, в кращому випадку, спровокує потребу в придбанні нового. Більш небезпечна ситуація може призвести до короткого замикання. Саме тому фахівці рекомендують бути обережними з цим елементом, не наступати на нього, не перегинати і не ставити важкі предмети на нього. Стосуються ці правила як включеного, так і відключеного пристрою.

Напої та їжа

Це – вороги ноутбука під номером один. Жирні бутерброди або пельмені, чай, кава сік або алкоголь – усе це краще покласти подалі від пристрою. Якщо в разі попадання частинок твердої їжі на екран або під клавіатуру вам знадобиться лише почистити вологою серветкою, то рідина, яка потрапляє всередину гаджета – прямий шлях як до виходу з ладу апарату, так і до короткого замикання. У цьому випадку не варто сподіватися на удачу. Негайно вимикайте пристрій, виймайте батарею та якомога швидше звертайтеся до сервісного центру ReStor  - ремонт ноутбуков Acer. Тільки так є шанс врятувати апарат.

Відкривання/закривання

Таким процесам слід приділити підвищену увагу. Пам'ятайте, що, інтенсивно ляскаючи кришкою, можна випадково пошкодити екран. Під час закривання простежте за тим, щоб апарат повністю виключився, бо в іншому випадку можливі збої в працездатності пристрою. Уважно поставтеся до того, щоб між клавіатурою і екраном не було ніяких сторонніх предметів.

Відкривати апарат слід також дбайливо. Не варто хапати кришку за кут. Краще, при відкриванні, взятися за центральну частину.
 

Будьте уважні і ваш апарат прослужить довго!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...