• Як стати більш енергоефективним: найкращі програми, які допоможуть економити

  • Вівторок, 13 лютого 2018 року

Наш побут і щоденні справи міцно пов'язані з енергією: освітлення, електроніка, пристрої вдома і на роботі. Із цієї причини економія і енергоефективність актуальні завжди. Наш друг на цьому шляху — це технологія: є безліч додатків, які полегшують життя і вчать дбайливо ставитися до ресурсів.

У розвинених країнах, таких як США, одне домогосподарство у середньому використовує 897 кВт • год на місяць або 10 766 кВт • год на рік. Такі країни є одними з найбільших споживачів енергії у світі. Нам потрібна енергія, щоб керувати нашим повсякденним життям, але якщо ми не будемо прагнути до скорочення споживання енергії, природні ресурси у світі вичерпаються ще швидше.

Експерти прогнозують, що поставки нафти вичерпаються протягом 40 років. Поновлювані джерела енергії розвиваються, а керівництво країн поступово починає усвідомлювати, що потрібно вкладати в них більше грошей, але паралельно ми можемо багато чого зробити для економії енергії.

Є багато енергозберігаючих програм для підвищення енергоефективності вашої сім'ї, яким поділився Rinkesh:

Smart Homes

Пристрої для «розумного» будинку — це новітні технологічні розробки для сімей, які хочуть економити час і гроші. Смарт-термостати дозволяють вам регулювати температуру вашого будинку, не витрачаючи на це ваших зусиль, і навіть тоді, коли ви перебуваєте далеко від дому.

Наприклад, термостат EnergyHub і термостат Ecobee Smart. Налаштування інтелектуальної системи управління енергією будинку може заощадити до 60% вашого рахунку за енергію.

Energy Cost Calculator

Energy Cost Calculator можна завантажити з Apple Store. Цей додаток підкаже вам, на скільки можна залишити телевізор у режимі очікування або скільки енергії ви витрачаєте, не вимикаючи світло. Використовуйте додаток для розрахунку витрат на воду та газ.

Energy Tracker

Додаток Energy Tracker доступний для пристроїв Apple. Він записує, скільки енергії ви споживаєте, і надає кольорові графіки, які допоможуть вам легше зрозуміти цю інформацію. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити показання лічильників, а додаток зробить все інше. Додаток також повідомляє, скільки ви можете заощадити, якщо ви скоротите споживання енергії.

Joulebug

Додаток Joulebug перетворює економію енергії на кумедну гру для всієї родини. Завантажте програму з магазину Google Play або Apple iTunes і поділіться нею зі своєю сім'єю. Додаток дає поради щодо економії енергії, і якщо ви робите заощадження, ви можете заробляти трофеї, щоб винагородити свою важку роботу.

iRecycle

Додаток iRecycle для Apple і Android повідомляє про те, як ви можете позбутися від небажаних предметів більш енергоефективним способом, ніж просто викинути їх на смітник.

Alert Me

Додаток Alert Me для економії енергії дозволяє порівняти споживання енергії з потребами ваших сусідів. Дізнайтеся, скільки ви можете зберегти в порівнянні з іншими домогосподарствами.

Energy Monitor Pro

Подібно до пристроїв «розумних» будинків, цей інноваційне додаток дозволяє вам контролювати споживання енергії з вашого мобільного пристрою, а це означає, що ви можете, зрештою, легше скоротити витрати на оплату електроенергії. Це також допомагає постачальникам електроенергії підвищити загальну ефективність.

Kill-Ur-Watts

Ще одна чудова програма, що дозволяє вам контролювати споживання енергії. Kill-Ur-Watts відстежує кількість енергії, яку ви витрачаєте, і формулює стратегії, які допоможуть вам зменшити цю суму, що також заощадить ваш час. Крім того, воно абсолютно безкоштовна, що, безсумнівно, є привабливим бонусом.

Green Outlet

Green Outlet допомагає користувачам розрахувати, які прилади в їхньому будинку споживають більше енергії. Так вони зможуть значно полегшити їх використання і або замінити більшість неефективних приладів, або використовувати їх набагато менше.

Light Bulb Finder

Ще один безкоштовний додаток — Light Bulb Finder, в якому зібрані відомості про лампочки, які вам потрібні у вашому домі. Додаток дає поради про найбільш енергоефективні варіанти лампочок для вашого будинку на основі економічної ефективності та впливу на навколишнє середовище.

FuelGood

Додаток FuelGood дозволяє оцінити ефективність використання палива при русі, а це означає, що ви можете заощадити до 1/6 від річної витрати палива. Додаток використовує технології GPS, щоб відстежувати ваші поїздки, що допомагає ефективному водінню.

Water Use Calculator

Ця програма для тих, хто цікавиться, скільки води використовує, залишаючи крани відкритими надто довго. Вона дозволяє точно стежити за тим, скільки енергії ви використовуєте кожен раз, коли включаєте воду (включаючи посудомийні машини та душові). У ній також даються поради стосовно того, як зменшити споживання води.

Це лише деякі з багатьох додатків, які можуть допомогти вам стати більш енергоефективними. Оскільки технології постійно прогресують, в області додатків для підвищення енергоефективності обов'язково з'являться нові інновації, які також допоможуть легко управляти споживанням енергії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...