• Зимове взуття: критерії вибору

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 3 лютого 2018 року

ⓅСкладно знайти практичне взуття для зими, яке б прослужило не один сезон. Слабким місцем зимового взуття є нездатність захистити поверхню від вологи, а промоклі ноги в умовах мінусових температур - це практично стовідсоткова гарантія хвороби.

Критерії вибору якісного взуття

Хутро є гарантом тепла і комфорту. Але сьогодні немає необхідності вибирати виключно натуральне хутро, адже високотехнологічне сучасне синтетичне хутро - це відмінна альтернатива, більш прийнятна за вартістю і яка зігріває не гірше натурального. Зимове взуття зі штучним хутром має прийнятну вартість, яка збереже бюджет і подарує повноцінний комфорт.

Високий рівень захисту від вологи – це не тільки натуральна шкіра, але і більш якісні штучні аналоги. Вони не пропускають мікрочастинок вологи і утримують її на поверхні. Якщо говорити про замшеві моделі, то вони теплі, але підходять тільки для сухої погоди.

Має значення товщина підошви: чим товща, тим нижче ризик втрати тепла і проникнення вологи. Сьогодні найкращим варіантом вважається підошва, яка складається з декількох шарів і з міцних матеріалів та продуманим малюнком протектора.

Є взуття, на якому виробники вказують параметри мінімальної температури, які може воно витримати. Але якщо реально температура нижча, то такий варіант не підходить, бо таке взуття не прослужать довго.

Критерії якісного зимового взуття

Необхідно вибирати в залежності від особливостей ваших ніг, наприклад, людям із високою пітливістю ніг треба вибирати натуральне хутро або моделі, що пропускають повітря чи добре виводять вологу. Найвисокоякісна натуральна зовнішня шкіра має бути телячою, особливої вичинки. А ось пресована шкіра, яка створюється з фрагментів натуральної, - далеко не найкращий варіант.

Великий вибір якісної зимового взуття від популярних українських та європейських брендів представлені на багатьох сайтах, там ви точно знайдете те що потрібно саме вам.

В Інтернет-Магазині (обувь в Хмельницком в розницу) ви зможете придбати натуральне шкіряне взуття за низькими цінами. Величезний асортимент. Дивіться всі моделі!

Підошва та каблук мають бути особливо зручними, бо в ожеледицю високий каблук і слизька підошва зіграють злий жарт. Рельєфна фактура - це гарантія якості і стійкості. Протектор підошви повинен бути з глибокими, великими борознами, це стосується і каблука. Якщо зима холодна, то не варто вибирати взуття на тонкій підошві, хіба що якщо плануєте більше часу пересуватися автомобілем, а не ходити пішки.

В ідеалі матеріали підошви, які адаптовані під непрості вітчизняні реалії, - це поліуретан або особлива протислизька гума.

Вдалої покупки!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...