• Трьохступеневі фільтри: переваги та недоліки

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 1 лютого 2018 року

ⓅРано чи пізно практично будь-якому мешканцю міста доводиться зіткнутися з необхідністю вибору фільтрів для очищення води. При цьому не важливо, чи живете ви в столиці або невеликому провінційному містечку - як правило, якість води залишає бажати кращого.

Але якщо вже самостійно виправити ситуацію з міським водогоном жодному з нас не під силу, можна хоча б подбати про те, щоб саме у вашій квартирі або будинку вода була чистою. Для цього існують фільтри.

Вузьконаправлені фільтри: в чому особливість

Насправді існує величезна кількість різновидів водоочисних пристроїв і систем. Вони діляться за рівнем очищення, принципу дії, складності конструкції та ін. Проте, навіть у цьому розмаїтті виділяється група фільтрів, основною відмінністю якої є її вузьконаправленість.

Особливість цих пристроїв у тому, що вони працюють з конкретним типом забруднень води, припустимо, іржею, нафтопродуктами або марганцем. Такі пристрої відмінно підійдуть тим, хто вже з власного досвіду знає, що в його районі особливо яскраво проявляє свою дію якийсь тип шкідливих домішок.

З принципу, за яким працюють такі фільтри, є як їх переваги, так і недоліки. До перших належить здатність усувати певну групу небезпечних добавок у воді, навіть у тих випадках, коли не справляється комплексний фільтр (заказать картридж для фильтра www.fw.ua/shop/smennye-kartridzhi). До других же, як не дивно, відноситься саме вузьконаправлена робота такого фільтру, тобто нездатність боротися із забрудненнями, на яких він не «спеціалізується».

Трьохступеневі фільтри: в чому їх особливість

Перший трьохступеневий фільтр або (трехступенчатый) = 5 мікрон, другий фільтр = 3 мікрона, а через фінальне "сито" не пройде навіть і малесенька частинка = 0,8 мікрона.

Всього виділяють 4 види таких фільтрів:

Вугільний - позбавляє вас від важких металів, органіки, нафтопродуктів, хлору і т.п. Його основа - отриманез кокосового горіха активоване вугілля. Дуже добре допомагає боротися з неприємним запахом.

Механічний - видаляє глину, пісок, мул, окалину й іржу. Звідси - не дозволяє дрібним часткам цього забруднення зіпсувати натиск води в крані.

Залізоочисний – очищає воду від заліза і марганцю, деякі моделі і від сірководню. Позбавляє питну воду від металевого присмаку.

Пом'якшуючий - займається солями жорсткості, видаляючи їх за допомогою іонообмінної смоли. Ефективно захищає нагрівальні елементи від накипу, осаду та іржі.

Який фільтр вибрати - вирішувати вам. Якщо ж ви не впевнені на 100% у тому, які саме шкідливі добавки псують вам задоволення від використання води, найкращим рішенням буде провести аналіз, самостійно здавши зразок води в лабораторію або викликавши фахівців на будинок.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...