• Критерій вибору якісних кросівок

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 13 січня 2018 року

ⓅКросівки для нас уже давно є не просто спортивним, а повсякденним взуттям. Сьогодні величезна різноманітність моделей від брендів зі світовими іменами пропонує величезний вибір.

Однак чи так просто вибрати хороші оригінальні кросівки? Фахівці Nike поділилися у зв'язку з цим декількома секретами.

З якою метою купуються кросівки?

Це є одним з вирішальних критеріїв при виборі, оскільки різниця між повсякденним взуттям та взуттям для занять спортом досить істотна. Тому перед покупкою націлюйтесь саме на ту категорію кросівок, яка призначається для певної мети.

Якими повинні бути бігові кросівки

Бігові моделі повинні мати відмінні амортизаційні якості та стабілізувати ногу під час бігу. Завдяки стабілізації, стопи будуть щільно стикатися з поверхнею, а м’яка амортизація при бігу по твердих покриттях дозволить суглобам і м'язам менше втомлюватися.

Купувати легкі кросівки (здесь) для занять бігом найкраще у вечірній час, оскільки нога тоді трохи розширюється, що дозволить більш точно здійснити примірку і вибрати правильний розмір.

Пальці на нозі не повинні занадто сильно упиратися в носок взуття, інакше є ризик виникнення травм.

Кросівки, призначені для тренувань у залі

Головною вимогою до кросівок такого типу є їх здатність добре фіксувати стопу і мінімальна вага. Тільки якісні кросівки забезпечать хорошу стійкість і належну підтримку тулуба. Вони також повинні добре пропускати повітря, мати безшовний дизайн і не ускладнювати рухи спортсмена. А наприклад, для шейпінгу, аеробіки, пілатесу, слід вибирати досить гнучку і з якісною амортизацією взуття.

Моделі для прогулянок

Вибір кросівок для прогулянок по більшій частині залежить від індивідуального смаку людини. Але в цілому вони також повинні бути легкими і добре сидіти на нозі, щоб мінімізувати втому після тривалої ходьби.

Фахівці також відзначають, що будь-яку модель кросівок потрібно використовувати точно за призначенням. Це набагато знизить ризик травмування під час спортивних занять і забезпечить високий комфорт при носінні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...