• Зубні щітки з бамбука — достойна альтернатива пластиковим

  • Велика Епоха | Велика Епоха
    Середа, 10 січня 2018 року


Фото: brushmable.com


Фото: brushwithbamboo.com


Фото: swak-shop.com

Пластикові зубні щітки складають значну кількість відходів, які щоденно накопичуються на сміттєвих полігонах. Простим і ефективним рішенням цієї проблеми є перехід до альтернативи — стійким зубним щіткам, зробленим із натуральної деревини.

Щорічно люди викидають мільярди пластикових зубних щіток, що складає мільйони кілограмів відходів, які надходять на звалища.
Через розмір та тип пластмаси, з якої роблять щітки, вірогідність їх переробки дуже мала. Це означає, що кожна пластикова зубна щітка, яку ви коли-небудь мали, все ще знаходиться десь на цій планеті.

Але відмовлятись від використання пластикових щіток не потрібно — для них існує стійка альтернатива. Наприклад, щітки з бамбука, які мають таку ж добру якість, як і пластикові.
Ринок «зелених» зубних щіток постійно зростає. Ось деякі з відомих марок, яким можна довіряти, як розповідає Zero Waste Nerd .

Зубні щітки з натуральних і 100% перероблюваних матеріалів

Mable

Ця зубна щітка виготовлена з якісного бамбука, що робить її придатною для утилізації через компостування після використання. Але для цього потрібно попередньо видалити щетинки, які зроблені з нейлону. Тим не менш, використання Mable допомагає значно скоротити кількість відходів.
Mable має красивий дизайн і після використання її можна поставити вертикально. Щетинки ніжні та дуже м'які для ясен. Упаковка Mable на 100% придатна для повторного використання та не містить пластмас.

Brush With Bamboo

Brush With Bamboo виготовлений із бамбука і має ергодинамічний дизайн. Щетина має невеликий вигиб, що дозволяє краще очищати зуби. Щетинки складаються на 62% з касторового бобового масла і на 38% із пластику. Перед компостуванням їх також потрібно видалити.

Brush With Bamboo — перша зубна щітка, в якій для щетини, коробки та обгортки використовувалися рослинні матеріали.

Термін служби такої щітки такий же, як і пластиковий: їх рекомендується замінювати приблизно кожні 3-4 місяця.

Swak

Зубна щітка Swak основана на древніх методах гігієни порожнини рота. Щетинки виготовлені з рослини сальвадора персидська, яка також відома як «дерево-зубна щітка». Головка щітки містить натуральні засоби для ефективного очищення зубів, тому зубна паста абсолютно не потрібна.

З часом, коли головка зношується, її можна замінити та переробити (вона є зйомною), а нову — поставити.

Є й інші компанії, які виробляють стійкі зубні щітки. Тому, коли ваша пластикова зубна щітка зноситься, перш ніж відправитися до магазину, подумайте про її «зелену» альтернативу, яка допоможе зробити світ чистішим!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...