ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Незабутні свята на ВДНГ: що подивитися цього року

Велика Епоха

У столичному ВДНГ відкрилася «Зимова країна» — місто святкових розваг для дітей і дорослих. Як весело і незабутньо провести час у ці передноворічні дні, розповідає Na chasi.

«Зимова країна» відкрита на київському ВДНГ до 14 січня 2018 року, але вже зараз її можуть відвідувати всі охочі. Цього року розваги розраховані на всіх, від малечі до старших: навіть дорослим тут є на що подивитися.

Вхід на ярмарок, у фотозону та участь у розвагах біля ялинки безкоштовні. На інші заходи вхід платний. Квитки на сеанси можна придбати онлайн або вже на місці.

Резиденція Діда Мороза

У резиденції Діда Мороза можна написати лист і вкинути його до поштової скриньки. Пізніше Дід Мороз читає всі прохання і пише на них відповіді. Не менш цікаво тут спостерігати і за ельфами, які у «хвилини обіймів» починають обіймати кожного, даруючи веселий настрій і позитив всім глядачам.

Тюбінгові гірки

Кататися з гірок люблять усі, незалежно від віку. Цього року гірку для дорослих зробили екстремальною. По ній спускаються на надувних тюбах.

Ковзанка

На головній площі ВДНГ біля ялинки знаходиться каток площею 1,6 тис. м2. Можна кататися як на своїх ковзанах, так і взяти напрокат. Тут же працює камера зберігання.

Країна роботів і роботи-танцівники

На фанатів дронів у «Країні роботів» чекає незвичайне шоу: у темряві шість квадрокоптерів синхронно рухаються і «танцюють», шикуються в лінії та малюють фігури в повітрі. На вихідних тут проводять майстер-класи і роботомаркет.

«Вартові мрій»

О 12:00 і 17:00 відбувається шоу, в якому поєднується сучасний танець і 3D-технології, що проектуються на сцену. Все це доповнюється якісними саундтреками, ризикованими трюками та автентичними костюмами.